Близько місяця у Раковому не працювали світлофори. Комунальники пояснили причину

Близько місяця у Раковому не працювали світлофори. Комунальники пояснили причину
  • Світлофори на "штанах" у Раковому не працювали з 28 серпня. 
  • Мешканці неодноразово скаржилися поліції, а та у свою чергу — комунальним службам.
  • Що ж стало причиною відключення, знають журналісти vsim.ua.

28 серпня хмельничани вперше звернулися до поліції з повідомленням про те, що на перехресті Чорновола і Пілотської поряд з міською ветеринарною лікарнею на пішохідному переході не працювали світлофори. Неодноразово люди нарікали на те, що пройти через дорогу важко, бо автомобілі не зупиняються. Поліцейські, у свою чергу, зверталися до комунальних служб, оскільки світлофори належать до їхньої компетенції. 

Сутуацію прокоментував речник патрульної поліції Хмельницької області Роман Мартинюк:

Відео дня

— На тій ділянці дороги неподалік від світлофора було 2 ДТП. Чи пов’язані вони з тим, що він не працює, сказати важко. Основна причина — недотримання швидкості руху та виїзд на зустрічну смугу. Але близько 20 скарг від мешканців надійшло, що їм важко дорогу переходити, бо їх не пропускають автомобілі. Вперше поліція зверталася до комунальних служб 28 серпня. Вони сказали, що працюють у цьому напрямку.

Близько місяця знадобилося комунальникам, аби увімкнути непрацюючий світлофор. Лише сьогодні, 27 вересня, він знову запрацював. Чому так довго регулятор руху був відключений, ми запитали у начальника спецдільниці КП «БРЕД» Юрія Хамрика. Він розповів, що світлофор не зламався. Коли його встановлювали, пристрій підключили до електромережі підприємства «Віта», що розташоване поряд. Коли на фірму почали приходити рахунки за електроенергію зі значними сумами, вони були змушені світлофори відключити. Зараз, каже Юрій Хамрик, проблему вже вирішили.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up