Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ - Всі Статті (17822)

Все більшої популярності на сьогодні набирає сервіс доставки їжі додому або в офіс. Це досить зручно, вигідно та економно. Не треба витрачати багато часу, щоб знайти приємне та затишне місце, де можна пообідати або повечеряти, адже будь-яку страву можна замовити через інтернет. Пропонуємо добірку закладів Хмельницького, які пропонують доставку їжі додому.

Ціна газу від «Хмельницькгаз збуту» на січень є однією з найвищих в Україні. Закон дозволяє змінити постачальника та обрати компанію з вигіднішим тарифом. Розповідаємо, як обрати постачальника та якою є процедура приєднання до нової компанії.

Водопровідну воду в місті освячують останні 10 років. Святій воді приписують цілющі властивості, а також вважають, що вона не псується тривалий час.

В сфері ІТ все більше набирає популярності професія Project Manager. Простими словами, це спеціаліст, який керує проєктом. Планує задачі, контролює їх виконання, розставляє пріоритети, комунікує з усіма учасниками та оперативно вирішує проблеми, які виникають у процесі роботи. І не просто вирішує поточні задачі проєкту, а планує ціль, етапи, швидкість виконання.

Жовтень 2020 року виявився рекордним для Хмельницької області за кількістю смертей. Частково це можна пояснити наслідками пандемії, скориставшись офіційною статистикою. Експерти вважають, що смертність через COVID-19 може бути більшою за заявлену МОЗ.

Колишній кінотеатр перебував в оренді від 2000 року. Відтоді біля нього неодноразово зводили прибудови. Тепер же орендар відмовився від приміщення і разом з чиновниками проводить інвентаризацію.

Вулицю в центрі Хмельницького розширять для заїзду громадського транспорту. Проєкт облаштування кишені існує від 2018 року, проте його реалізації заважала відсутність фінансування.

Обрання депутатки на цю посаду оскаржувала її конкурентка Оксана Бочкарьова. Суд визнав правомірними дії лічильної комісії при підрахунку голосів.

У міському бюджеті передбачили гроші на ремонт ліфтів, покрівель, дитячий та спортивних майданчиків. Ці та інші роботи обійдуться загалом у понад 16 мільйонів гривень.

За останні 12 років курс долара зазнавав значних змін. Від 8 гривень валюта здорожчала до 28.

keyboard_arrow_up