Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ - Всі Статті (18023)

SportCity — це масштабний проєкт, який гармонійно поєднує в собі житло, торгові, розважальні та спортивні об’єкти. Щодо житлової частини, то неозброєним оком помітно, що забудовник на фінішній прямій. І справді, ті, хто буває на перехресті Прибузької й Свободи, де розташований комплекс, можуть побачити, що в п’ятій секції залишилось добудувати декілька останніх поверхів, а на всіх інших уже тривають фасадні та внутрішні роботи. Так само активізувались роботи з приходом тепла і на комерційній частині будівництва.

Ракове розташоване на східній околиці Хмельницького. Що ви про нього знаєте?

Незабаром хмельничани святкуватимуть одне з найважливіших християнських свят – Великдень. Головним великоднім символом є паска. Хтось із господинь готуватиме паску самотужки, а хтось планує придбати традиційну великодню страву. Сайт vsim.ua дізнався, де можна замовити великодню паску та все необхідне для її приготування.

Більшість чинних обмежень припиняють дію цієї неділі, 18 квітня. Що з карантином буде далі?

Сьогодні у Хмельницькому є безліч дитячих центрів медичного обслуговування та оздоровлення різних напрямків, від такого розмаїття буває складно зорієнтуватися, який саме центр необхідний Вам. Сайт vsim.ua підготував добірку дитячих лікарів, оздоровчих центрів, де ваші дітки зможуть отримати кваліфікаційну допомогу.

За останнє десятиліття довічно позбавили волі 10 людей. Їхні злочини — це вбивства, які переважно мають кілька обтяжувальних обставин. Розповідаємо, хто та за що отримав таке покарання.

Багато хто стикався з тим, що після завершення навчання неможливо знайти роботу. Працедавці бажають отримати фахівців, які мають досвід 10 років, при віці в 20 років) Через таку тенденцію - багато початківців вимушені йти на низькооплачувану роботу за фахом, заради досвіду або на роботу, яка немає нічого спільного з профільною освітою, зате приносить стабільний прибуток. У першому випадку початківець швидко втрачає інтерес до роботи через низький дохід, у другому - з’являється відчуття того, що час та зусилля на навчання були витрачені даремно. В сучасних реаліях це поширена проблема. 

18 квітня у місті має закінчитися посилений карантин. Чи можуть його подовжити?

На сторінці медзакладу у Facebook просили допомоги з постачанням кисню. Тоді його знайшли, але загалом проблема нікуди не зникла. Все ускладнюється тим, що НЗСУ забрала в медзакладу один пакет фінансування, залишивши лише три.

Серед загалом 64 депутатів виділення грошей підтримали 49. Хто саме та як проголосував?

keyboard_arrow_up