Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ - Всі Статті (17546)

Про це заявив депутат від фракції «Поруч» Олександр Сидорук, виступаючи на позачерговій сесії. «Ми отримали тисячі листів. У всіх одне запитання: чому ви не об’єднаєтесь, коли важко всім. Щоб врятувати ситуацію, захистити кожне робоче місце, кожного хмельничанина, який потребує допомоги!», - підкреслив депутат. До складу групи «ЗА МАЙБУТНЄ» увійшли депутати фракції «Поруч» і декілька депутатів з інших фракцій. Ініціатори створення групи запросили приєднуватися до неї всіх депутатів міськради, адже разом можна зробити набагато більше.

Зареєстрували 453 людини, які хочуть отримати місце в міській раді. Вони представляють 12 партій.

Більше кандидатів реєструвати не будуть. У списку п’ять імен, і вони йдуть від партій.

Місто та частина сусідніх населених пунктів мають увійти до Хмельницької ОТГ. Це передбачає створення єдиного бюджету зі спільними надходженнями та видатками.

Стара Синява обирає майбутнє. Таку позицію своєю присутністю на інформаційному форумі Партії «За МАЙБУТНЄ» Хмельниччина декларували сьогодні мешканці Старої Синяви, де політична сила презентувала команду професіоналів до органів місцевих рад, які готові пліч-о-пліч творити нову реальність. 

Світлофори вимкнули на двох перехрестях на вулиці Свободи.

Поки що медиків нагородили лише грамотами. Проте міський голова пообіцяв їм грошову винагороду.

Організм наполегливо вимагає солодкого? Чому б не підвищити рівень ендорфінів мигдальним круасаном, еклером або великим шматком торта? Ми підготували невеличку добірку місць, де для вас спечуть найсмачніші торти, тістечка, пироги і кекси.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» продовжує представлення місцевих команд. Форуми прихильників партії відбулися в Нетішині та Теофіполі. На кожному з форумів були презентовані команди майбутніх кандидатів до обласної та районних рад, а також до представницьких органів об’єднаних територіальних громад.

Трьох кандидатів на посаду очільника громади вже зареєстрували. Іван Гончар сьогодні має подати документи у виборчком. Артур Сторожук змінив плани, заявивши, що посаду вже «купили».

keyboard_arrow_up