Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ - Всі Статті (1494)

З року в рік острівців ставатиме все більше. Причиною є нові вимоги щодо їхнього облаштування. Розповідаємо, де вони з’являться та що про все це думають хмельничани.

Заклад розташований на Проскурівського підпілля. Йому планують передати на баланс додаткове приміщення площею 22,5 квадратного метра.

Безоплатне отримання житла в користування передбачає кодекс 1983 року. Держава на це грошей не дає, а в міськради їх не вистачає. Але дехто квартири таки отримує. Хто саме та як?

Місто відзначатиме 590 років з часу першої письмової згадки. Три дні святкувань можуть обійтися міському бюджету в 1,4 мільйона гривень.

Ціни на квадратні метри в Хмельницькому починаються від 13 000 тисяч гривень. В яких новобудовах найдорожче?

Пошкоджені авто, травмовані та загиблі люди. Окремі місця на дорогах з’являються у новинах про ДТП частіше за інші. Пояснюємо, що саме за ділянки та де вони розташовані.

Мікрорайон міста, який колись був селом. Що ви про нього знаєте? Перевіряйте з допомогою нашого тесту.

Тернопільські експерти оцінюють збитки замовника від зупинки робіт на Кам’янецькій, 2А. Тим часом суд змусив міськраду подовжити термін оренди земельної ділянки.

Міста Хмельниччини мають чим привабити туристів. Один із варіантів ночівлі під час поїздки — готель. Куди можна з’їздити на «зірковий» відпочинок?

Сільськогосподарські землі можна легально продавати від 1 липня. Для Хмельницького та передмість є десятки пропозицій. Де продають землю та за скільки?

keyboard_arrow_up