Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ - Всі Статті (1582)

У Хмельницькому серед охочих вакцинуватися ажіотаж. Біля центру вакцинації на Володимирській утворилася величезна черга. Натовп за щепленням зібрався й на залізничному вокзалі. Сьогодні там відкрили ще один центр вакцинації від Covid-19. Як він працюватиме та чим там щеплюють?

Система оплати проїзду в тролейбусах зазнала змін. Це вплинуло на суму грошей, яку отримує «Електротранс».

Впроваджений механізм стягнення фактично не працює. «Зайці» платять тільки підвищену вартість проїзду, а штраф — ні. Ми дізналися причину.

Нові назви отримали, зокрема, вулиці Курчатова та Щедріна. Також депутати вирішили змінити назви 8 вулиць та провулків у селах громади.

Поряд із будинком №86 з’явилася металева конструкція. Мешканка квартири дозволів на будівництво не отримувала. На неї склали два протоколи про адмінправопорушення та зобов’язали знести добудову.

Заклади області не потрапляють навіть у Топ-50 найкращих в Україні. Однак сюди подають тисячі заяв на вступ.

Біля лікарень міста — черги зі «швидких». Вони доставляють «ковідних» пацієнтів. Ми дізналися, чи є ще вільні місця та яка причина зростання захворюваності.

У міськраді пропонують віддати окремі дороги профільному Держагентству. Крім рішення місцевих депутатів ініціатива потребує погодження уряду.

Сталася стрілянина ще у вересні минулого року. Кримінальне провадження закривали та відкривали кілька разів. Ймовірний винуватець уникнув адміністративної відповідальності.

Контейнери встановили на Володимирській та Соборній. Загалом у місті таких вже 12.

keyboard_arrow_up