Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ - Всі Статті (2240)

Проходячи через товщу сміття, вода «збирає» шкідливі речовини, і таким чином утворюється фільтрат. Він забруднює ґрунти та воду, зокрема, раніше ця рідина потрапляла в озеро на Озерній. Як планують вирішити цю проблему?

Об’єкт із двох кімнат ще минулого року винайняв місцевий підприємець. Однак там нічого так і не відкрилося, а договір із ним розірвали. Нині ж провели нові торги, на якому визначили ще одного потенційного орендаря. Хто це буде?

Дві фірми-виробники плитки пов’язані з колишніми депутатами міськради. Дізнавайтеся, про кого йдеться, та кому платять за ремонти тротуарів.

Обоє обіцяли вплинути на ВЛК, аби звільнити чоловіків від військового обов’язку. Суми «винагород» обчислювалися тисячами доларів.

Валюти в обмінниках та банках міста дещо зросли. Дізнавайтеся поточні курси.

Після більш як 30-річного існування невизнана держава на Південному Кавказі ліквідується. Таким чином Азербайджан після двох війн відновлює свою територію у міжнародно визнаних кордонах. Дізнавайтеся передісторію конфлікту та як усе це пов’язано з Україною загалом та Хмельниччиною зокрема.

У торговому центрі 1950-х років запланували масштабні оновлення. Загалом плануються витратити близько 36,4 мільйона гривень. Більшу частину профінансує ООН. Має долучитися й місто, виконавши частину робіт. Зокрема, вже шукають фірму для відновлення ліфта.

У закладі хочуть провести капремонт. Дізнавайтеся, що саме там змінять.

Захисник пішов на фронт з початком повномасштабного вторгнення. Він загинув на запорізькому напрямку під час виконання бойового завдання.

Будівлю з вежею на Подільській збудували як пожежне депо. Коли потреба в ньому відпала, переобладнали в кінотеатр. Зараз фільмів там не показують і поки що не планують. Яким може бути план порятунку закладу?

keyboard_arrow_up