Дмитро КАРДАШ
Дмитро КАРДАШ
+380995116566
Дмитро КАРДАШ - Всі Статті (16632)

Щодня на сайті vsim.ua хмельничани залишають кілька десятків коментарів. Мешканці міста висловлюють свої думки про те, що відбувається у Хмельницькому та за його межами. У нашій щотижневій рубриці ми збираємо коментарі до найпопулярніших новин.

Вінничани хочуть повернути річці минулу назву. Пропонують назвати її «Бог». Як ви до цього ставитеся?

Хмельничанин увійшов до фракції партії «Слуга народу». Офіційно про це повідомили сьогодні, 5 грудня.

Єдиний комунальний притулок для тварин розташований на вулиці Дейгена. Тут тримають собак після стерилізації. Привозять і поранених та отруєних. Як вони живуть і що з ними відбувається потім?

Відкриття ринку землі стане історичним рішенням, яке вплине на долю усіх майбутніх поколінь українців. Про це заявив народний депутат України Сергій Лабазюк під час парламентських слухань «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення».

Смачне, якісне і одночасно дешеве вино може знайти кожен. Для цього варто скористатися спеціальними вибірками і рейтингами. Сьогодні буде розказано про декілька вин, які можна сміливо придбати за менше ніж 200 гривень, причому його смакові якості будуть на високому рівні.

В управлінні ЖКГ планують реконструювати три парки міста. У парку Чекмана хочуть відновити роботу «чортового колеса». Наступного року має з’явитися зона відпочинку на Озерній. У сквері Шевченка планують завершити будівництво туалету.

На вулиці Свободи зіткнулися відразу 4 автівки. Під колеса авто на Західно-Окружній потрапив пішохід. Його доставили до лікарні з важкими травмами.

У міськраді пропонують продавати спиртне зранку на годину раніше. Вже підготувати проект рішення. А що про це думаєте ви?

Хмельничани зможуть побачити, який автобус чи тролейбус приїде та коли. Табло планують встановлювати наступного тижня.

keyboard_arrow_up