ДТП у Хмельницькому: збили 10-річну дитину та пенсіонера (ФОТО, ВІДЕО)

ДТП у Хмельницькому: збили 10-річну дитину та пенсіонера (ФОТО, ВІДЕО)
Тут і далі фото: ГУ НП у Хмельницькій області
  • Перша аварія трапилась на Свободи. Хлопчик переходив через дорогу по “зебрі”, коли його збив автомобіль. 

  • Друга пригода трапилась ввечері на Бандери. Автівка наїхала на пенсіонера, який, кажуть, вибіг за собакою. 

  • Обох травмованих госпіталізували до лікарень. 

Впродовж вихідних у Хмельницькому сталось дві дорожньо-транспортні пригоди. Постраждали двоє людей — 10-річний хлопчик та 72-річний чоловік. 

Збили дитину на “зебрі”

Перша аварія сталась в суботу, 12 листопада, на вулиці Свободи. Близько 14:35 години 51-річний водій за кермом автомобіля «Нісан» наїхав на 10-річного хлопчика. Той саме перетинав дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. 

В поліції повідомляють, що дитина отримала травми, тож медики госпіталізували хлопчика до Хмельницької міської дитячої лікарні.

Відео дня

Пенсіонер міг бігти за собакою

Інша ДТП сталася в неділю, 13 листопада, на вулиці Степана Бандери. Ввечері, близько 20:40,  «Фольксваген» збив 72-річного чоловіка, який перетинав проїжджу частину. За кермом був 38-річний водій. 

В результаті аварії пенсіонер травмувався, тож його також довелось забрати до Хмельницької міської лікарні.

До слова, в соцмережах хмельничани розповсюдили відео з місця аварії. В телеграм-каналі “Хмельниький.Live” зазначають, що пішохід перебігав дорогу на червоний сигнал світлофора. В коментарях очевидці припускають, що пенсіонер біг за собакою, яка втекла на проїжджу частину, а водій міг його пізно помітити через недостатню видимість. 

 

В обох випадках слідчі поліції відкрили кримінальні провадження info і наразі встановлюють усі обставини події.

Як вберегти себе від ДТП

Також поліцейські закликають пішоходів бути обережними і дотримуватися правил дорожнього руху:

 

А ви носите ввечері на вулиці світловідбивачі?

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Вадим Гедзь
    І ще не одного зіб'ють...поки світлофори не переведуть на окрему ПОСТІЙНУ лінію енергопостачання
  • Иван Подвысоцкий
    шановні водії та пішоходи будьласка будьте уважні на дорозі ,щоб з вами не траплялись непртємні ситуації.Бережіть себе та близьких

keyboard_arrow_up