Олена ПОХИТУН
Олена ПОХИТУН
+380965590052
Олена ПОХИТУН - Всі Статті (16101)

Відкриття ринку землі стане історичним рішенням, яке вплине на долю усіх майбутніх поколінь українців. Про це заявив народний депутат України Сергій Лабазюк під час парламентських слухань «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення».

Смачне, якісне і одночасно дешеве вино може знайти кожен. Для цього варто скористатися спеціальними вибірками і рейтингами. Сьогодні буде розказано про декілька вин, які можна сміливо придбати за менше ніж 200 гривень, причому його смакові якості будуть на високому рівні.

Із 2 по 17 грудня на радіостанції «ОКЕЙ ФМ» звучатимуть дитячі голоси. В прямому ефірі хмельницька дітвора зможе передати вітання Святому Миколаю. За свої старання кожен активний учасник отримає подарунок.

Традиційна зубна щітка не завжди може повністю очистити поверхню зубів, особливо в важкодоступних місцях. Для більш ефективного очищення ротової порожнини та відчуття чистоти застосовуються сучасні прилади — стоматологічні іригатори.

Запрацював він у самому центрі міста, на Подільській, 38. Тут будуть проводити попередні та періодичні обстеження для спортсменів. Клієнтам видаватимуть широкий спектр медичних послуг та заключень відповідних форм.

Зробіть дорогу із сім’єю безпечною. Реєструйтеся у грі «Безпека у подарунок».

Лінія магазинів EVA передала медичне обладнання в рамках проєкту «Orange Days», створеного для допомоги передчасно народженим малюкам України.

Переважна більшість сучасних холодильників має кілька ящиків, де можна складати продукти і готові страви. Без цього елемента складно уявити собі комфорт використання холодильної установки, але в деяких ситуаціях даний аксесуар або елемент може зламатися або тріснути в самий невідповідний момент.

З нового року українцям доведеться платити за найпопулярніші українські канали. Адже вже у січні 2020 р. відкритий «супутник» буде закодовано. Кодування заблокує доступ до вільного, читай, піратського контенту.

Виробництво котлів та деталей для їх ремонту і відновлення потребує використання матеріалів, що зможуть забезпечити експлуатацію і безпечну роботу нагрівальних приладів протягом тривалого періоду.

keyboard_arrow_up