Олена ПОХИТУН
Олена ПОХИТУН
+380965590052
Олена ПОХИТУН - Всі Статті (16489)

Новий кінотеатр WoodMall Cinema (Вудмол Сінема) лише відкрився, але вже здобув любов багатьох хмельничан. І це не дивно, адже кінотеатр задав високу планку в сфері кіно Хмельницького.

Весілля, День народження, чи корпоратив разом з командою «Без комплексіВ» запам‘ятається надовго. Адже понад 5 років поспіль, вони роблять людей щасливими.

Мешканці Хмельницького останнім часом стали помічати, що на харчування доводиться витрачати значно більше коштів, ніж раніше. Дійсно,  ціни на продукти в країні поступово підвищуються. Причини тому цілком очевидні: майже рік діють певні карантинні обмеження, постачальники та виробники зазнають збитків, тож, аби втриматися на праву, вимушені вживати таких заходів.

Ухвала про забезпечення адміністративного позову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08.02.2021 по справі № 640/2658/21 є необґрунтованою та передчасною. ТОВ «Хмельницькгаз Збут» оскаржуватиме дану ухвалу.

Нещодавнє опитування щодо роботи провайдерів Інтернету у Хмельницькому отримало чимало ваших відгуків. Ми вдячні за всі голоси, а також думки і враження щодо провайдерів, якими ви поділилися на сторінці у фейсбук. Як з'ясувалося, тема вибору операторів Інтернету та їхньої ефективної роботи актуальна для багатьох хмельничан. А для декого доволі болюча: не завжди провайдери забезпечують обіцяні при підключенні стабільність послуг, швидкість та сервіс.

Аптека знаходиться на вулиці Шевченка, 55. Серед товарів - широкий асортимент медпрепаратів і лікарських косметичних засобів. Відвідувачі можуть безкоштовно виміряти рівень цукру в крові або артеріальний тиск.

До свята 8 березня слухачі радіостанції отримають можливість виграти один із 25 подарунків.

Народний депутат України та член політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк в ефірі програми «ПОЗИЦІЯ» та телеканалі «7TВ+» назвав ключові причини стрімкого підвищення цін в України.

Перші місяці 2021 року продовжують демонструвати зростання попиту на послуги збірної доставки. Можливості компанії «Рабен Україна» з переміщення збірних вантажів є для підприємців України та їхніх партнерів у Європі свого роду дорогою до стабільності та впевненості.

Меблі - незамінна річ у кожного  вдома. Комфорт та задоволення у кімнаті, вітальні, кухні, спальні, прихожі створюється меблями на ваше вподобання та практичність. М'які меблі з спальним місцем одночасно надасть вам дизайн та комфортне спання. А меблі під замовлення зможуть задовольнити любі ваші потреби. Кожному  і не раз у житті доводилося стикатися з питанням вибору меблів. Кому можна довіряти і де якість відповідає ціні? Щоб допомогти хмельничанам, сайт vsim.ua підготував огляд «Де у Хмельницькому купити сучасні якісні меблі».

keyboard_arrow_up