Олена ПОХИТУН
Олена ПОХИТУН
+380965590052
Олена ПОХИТУН - Всі Статті (16241)

Апарати штучної вентиляції легень експертного класу від компанії «Епіцентр» отримали 6 лікарень Хмельницької області.

Контурна пластика губ і зупинка процесу старіння - найбажаніші процедури серед хмельничан. Що слід про це знати й де якісно зробити у Хмельницькому?

Домашні тварини приносять багато радості власникам, але доводиться миритися і з побічними явищами. Неминуче виникає всюдисуща шерсть, яка осідає на поверхнях та одязі. Є простий і ефективний спосіб, як знизити цей “побічний ефект”.

Вже за декілька днів місто сколихне вибухова подія! Час купувати останні квитки, запрошувати коханих та рідних.

Не прогавте можливість проявити турботу по відношенню до близьких людей: замовляйте квіти з доставкою у Хмельницькому прямо до порогу дому, в ресторан, торгівельний центр або за будь-якою іншою адресою. Кур'єрська доставка квітів в Хмельницькому від компанії Flowers.ua здійснюється щодня, включаючи святкові та вихідні дні.

На вулиці спека, тому час задуматися про придбання і встановлення кондиціонера. Такого роду техніка створена для того, щоб перемагати спеку і забезпечувати комфортну температуру в приміщенні. У сучасному світі це не розкіш, а надійний помічник в управлінні «погодою» в домі чи офісі, який забезпечує умови для ефективної роботи та повноцінного відпочинку.

Сьогодні річниця народження українського політичного і державного діяча Романа Шухевича. 

Оголошуємо набір на третю зміну літнього табору для молодших школярів️. Третя зміна працюватиме з ️1 по 14 липня. 

Останні три місяці енергопостачальна компанія АТ «Хмельницькобленерго» (ХОЕ) регулярно ставала героєм новин. Команда відстороненого т.в.о. генерального директора Олега Козачука через ЗМІ заявляла про спроби Фонду держмайна змінити керівництво компанії, попри її фінансові успіхи. Але без думки іншої сторони картина не може бути повною. 26 лютого Кабмін призначив генеральним директором АТ «Хмельницькобленерго» Валерія Гапонова. Ми поговорили з ним про те, як розвивалася ситуація весь цей час, звідки з'явився рекордний прибуток і що чекає Хмельницькобленерго надалі.

Депутати підписалися під зверненням до Прем'єр Міністру та запевняють, що з моменту обрання Володимира Усова на посаду глави ДКАУ замість звільненого Павла Дегтяренко в січні 2020 року, за час випробувального терміну, не тільки не довів свою компетентність і професіоналізм, а й в ньому засумнівався ряд депутатів щодо відповідності займаній посаді.

keyboard_arrow_up