Олена ПОХИТУН
Олена ПОХИТУН
+380965590052
Олена ПОХИТУН - Всі Статті (16409)

Голосування за «Народний бренд 2020» закінчено. Свої кращі компанії обрали більше 8 тисяч людей.  Дізнавайтеся, хто став переможцем.

Крім лабораторних аналізів, які стосуються безпосередньо коронавірусної інфекції SARS-CoV-2 – ПЛР-тестування та визначення антитіл до вірусу – для пацієнтів з COVID-19 проводяться також і додаткові дослідження. В першу чергу це аналізи на деякі біомаркери, збільшення кількості яких пов'язане з розвитком серйозних ускладнень COVID-19. Один з таких біомаркерів називається С-реактивним білком (СРБ). Розглянемо детальніше його зв’язок із коронавірусом і роз’яснимо, чому аналізи на нього необхідні.

Латвійська торгова марка Norfin займається випуском одягу саме такої категорії. Бренд випускає цілу лінійку вбрання, яке можна сміливо використовувати для різноманітних життєвих моментів.

Як дорослі, діти з нетерпінням очікують на новорічні свята з надією на подарунки та розваги. Неодмінним атрибутом нового року є святкові заходи у школах та садочках. Важливою частиною підготовки до них є підбір карнавального костюма.

Завтра, 1 грудня, розпочинається традиційна акція від радіостанції «Окей ФМ». Хмельницькі дітлахи мають можливість виграти подарунки та потрапити на показ фільму.

Голосування за «Народний бренд 2020» триває.  Свої кращі компанії вже обрали більше 8 тисяч людей.  Дізнавайтеся, хто лідирує.

Гідронасосом називають спеціальний агрегат, який забезпечує перекачування рідини на об’єктах промислового, комунального та сільськогосподарського значення. Висока потужність і простота конструкції цього приладу забезпечують його популярність. Гідравлічні насоси використовують в Україні (зокрема і на підприємствах Хмельниччини) для роботи як з природними джерелами рідини, так і з резервуарами. Вони дозволяють перекачувати не лише воду, а й більш щільні види середовищ.

Користувач який вперше заходить на сторінку будь-якого веб-сайту звертає особливу увагу на дизайн. Якщо дизайн сайту занадто скучний та незрозумілий у користуванні, то більша частина користувачів одразу залишить ресурс так і не дійшовши до суті.  В даному випадку можна зазначити, що зустрічають по інтерфейсу. Тому для любого інтернет ресурсу є важливий веб-дизайн, який направлений на розробку естетичної якості сайту, яким користуватись зрозуміло та легко.

Останні кілька років світ накрила справжня хвиля фейків, що стало особливо відчутно у період передвиборчих перегонів. Відверто брехливі і пропагандистські матеріали мали на меті маніпулювати думкою суспільства, і допомогти певному кандидату чи партії отримати бажані голоси виборців. У більшості випадків цього вдавалося досягти. Ще більше міфів і фейків спровокувала пандемія коронавірусу.

keyboard_arrow_up