ДТП з трьома загиблими у Хмельницькому: у поліції повідомили перші деталі (ВІДЕО)

ДТП з трьома загиблими у Хмельницькому: у поліції повідомили перші деталі (ВІДЕО)
  • Вранці внаслідок зіткнення двох бусів у мікрорайоні Ружична загинули двоє чоловіків та жінка.   
  • Наразі у поліції розповіли, що їм вдалася встановити на місці аварії.

Жахлива аварія сталася вранці 11 червня на автодорозі Н-03 "Житомир — Чернівці" поблизу повороту на село Розсоша. Зіткнулися два вантажні мікроавтобуси Mercedes-Benz Sprinter. Двоє водіїв мікроавтобусів 48 та 35-років померли на місці. Також у ДТП загинула пасажирка.

  • "Попередньо було встановлено, що один із учасників дорожнього руху виїхав на зустрічну смугу та здійснив зіткнення з іншим транспортним засобом... Остаточна причина ДТП буде встановлена після того, як будуть проведені всі слідчі дії та експертизи", — розповів начальник ГУНП в Хмельницькій області Анатолій Щадило.

За даним фактом уже відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб) Кримінального Кодексу України. Слідчі дії тривають.

Відео дня

Читайте також: Помер студент, якого збили і переїхали на Кам’янецькій

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (19)
  • Катя Якубишена
    Співчуття рідним!
  • Alona Paladizyk
    Дорогий мій братику  земля тобі пухом.  Ти завжди будеш жити у моєму серці 😭😭😭
    Ганна Скакун reply Alona Paladizyk
    Alona Paladizyk прийми  мої  щирі  співчуття.кондольянци .  Дуже  жаль .
    Хай земля  йому  буде  пухом .
    Alona Paladizyk reply Alona Paladizyk
    Ганна Скакун да
    Alona Paladizyk reply Alona Paladizyk
    Инга Гаврилюк дякую  сестричко😭😭😭
    Инга Гаврилюк reply Alona Paladizyk
    Alona Paladizyk Сонце моє. Прийми наші співчуття. Неможимо повірити. Царство небесне😭😭😭 плачимо та сумуємо разом з тобою
    Ганна Скакун reply Alona Paladizyk
    Alona Paladizyk  
    Альона,  що  загинув  твій  брат  ?
  • Римма Фабиян
    Есть поговорка ,тише едешь дальше будешь ,Водители будьте  внимательны жизнь дороже
  • Pit Pit
    Це все від порушення правил вуличного руху
    Сергей Гунько reply Pit Pit
    Pit Pit але дорожнього руху, бо вони якраз чітко виконували правила вуличного 😉
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:24 У Хмельницькому з Кудрянки дістали тіло чоловіка 19:41 Графік відключень світла у Хмельницькому на 18 вересня 18:42 На новий корпус обласної дитячої лікарні потрібно ще 591 тисяча гривень photo_camera 17:51 Рятувальникам Хмельниччини вручили сертифікати на житло Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 17:06 3 роки тюрми дали чоловіку, який вдарив ножем знайомого в Ізяславі 16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up