Два дні хмельничани зможуть безкоштовно їздити у тролейбусах

Два дні хмельничани зможуть безкоштовно їздити у тролейбусах
  • 23 і 24 вересня на День міста проїзд у тролейбусах зроблять безкоштовним. 
  • В ці дні кондуктори "рогатих" будуть відпочивати. 

Цьогоріч День міста відзначатимуть два дні, 23 і 24 вересня. В "Електротрансі" вирішили зробити проїзд у тролейбусах в ці дні безкоштовним. А кондукторам зроблять вихідні. 

- На виконком, який буде сьогодні ми будемо виносити питання відшкодування перевезень на День міста. Але якщо навіть нас не підтримають, то в підприємства зараз є достатрьо коштів, аби хмельничани їздили в ці два дні безкоштовно. Працюватимуть лише водії, кондукторів нема необхідності викликати на роботу, - розповідає vsim.ua директор КП "Електротранс" Віктор Паламарчук. 

За його словами, на День міста на лінію виходитиме по 53 тролейбуси. Їх планують прикрасити прапорцями. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    побачимо)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:02 Команди з Хмельниччини в кубку України з футболу: розклад трансляцій 19:40 Вогнепальні поранення: на Хмельниччині шукають винного в загибелі собак 19:20 Сотні адрес у списку: відключення світла у Хмельницькому 21 серпня Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 18:29 Феномен білої сукні: як хмельничани створили весільний бізнес світового рівня 17:33 У міськраді провели сесію. Основні рішення 16:25 Собівартість проїзду — до 28,63 грн. Ми отримали розрахунки хмельницьких перевізників 15:09 Хресна хода УПЦ із Кам’янця: чи мають вони на це дозвіл play_circle_filled 14:41 Фіксувала розвантаження військової допомоги для ЗСУ: хмельничанка отримала вирок 13:19 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 52-річну жінку 12:54 Придбали дім для ВПО за завищеною ціною: на Хмельниччині судитимуть посадовців міськради 11:44 У Славуті попрощалися з 56-річним воїном Андрієм Рижуком 11:01 Із Німеччини екстрадували обвинуваченого в крадіжках на Хмельниччині 10:29 На Тернопільській ускладнений рух транспорту: як довго триватимуть роботи 09:38 На Славутчині двоє чоловіків погрожували поліцейським автоматом: їх затримали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up