Вікторія БАРИЦЬКА
Вікторія БАРИЦЬКА
0953928848
Вікторія БАРИЦЬКА - Всі Статті (19867)

Колись територія собору вважалася околицею міста. Святиня стояла у центрі великого православного кладовища. А відразу за могилами була розміщена перша в губернії показова пасіка.

Школярам хочуть перерахувати розмір персональних стипендій. Таке рішення озвучив міський голова Олександр Симчишин. Якими будуть суми та кому дістануться стипендії?

Обвинувачений визнає свою вину та поступово компенсує завдану шкоду. Департамент освіти підозрюють у підробці документів. А потерпілі наполягають на задоволені цивільних позовів. Що ще було в суді під час розгляду резонансної справи?

Існує безліч способів бути у ідеальній формі. Фітнес центри, танцювальні студії, тренажерні зали, спа-процедури…  Що ж обрати? На це питання відповість наш огляд компаній Хмельницького, де знають секрети ідеального вигляду та здоров'я.

Будинок жінки вигорів вщент, поки вона з молодшою донькою гостювала у батька. Трирічна Машенька немає, що одягнути в садочок.  Жінка просить про допомогу.

Хмельничани зіграють із херсонським “Продексімом”. Чи зможе “Сокіл” відібрати очки в лідера українського футзалу?

У футболіста із Хмельниччини виявили рідкісну вроджену аномалію серця. Гроші на лікування йому зібрали завдяки небайдужості хмельничан.  Сьогодні, 23 січня, Андрія Дацюка виписали з лікарні після складної операції. Як він себе почуває.

В Україні все більше шкіл йдуть на вимушені "канікули". Про відвідуваність у школах Хмельницького прозвітували  директори. Що вирішили після наради в департаменті освіти й науки?

Село, що розташувалося за 14 кілометрів від Хмельницького, має цікаву історію та перспективи.  Більшість будинків там двоповерхові, є 7 магазинів, аптеки, сучасна школа з камерами та мультимедійною платформою.  Раніше там робили чорнослив, а чим живуть Давидківці зараз?

За статистикою, сьогодні кожен другий повнолітній українець користується кредитними послугами, ця тенденція не оминула і хмельничан. Особливо популярними стали позики мікрофінансових компаній.

keyboard_arrow_up