Вікторія БАРИЦЬКА

Вікторія БАРИЦЬКА

0953928848
Вікторія БАРИЦЬКА - Всі Статті (1974)

Україна вшановує пам’ять великого Кобзаря. Його творчість знайома всім ще зі шкільної парти. До річниці народження Тараса Шевченка журналісти vsim.ua підготували тест. Пройдіть його і дізнайтесь, наскільки добре ви знайомі з його творчістю. 

Миколай приходить не лише до слухняних діток, він не забуває і про дорослих. Звісно, якщо ти був чемним цілий рік, бо інакше 19 грудня тебе навряд чи чекатиме подарунок під подушкою. 

Головні лікарі медичних закладів зобов'язані декларувати свої доходи.  У 2018 найбільше вдалось заробити керівнику перинатального центру Андрію Ропотану. Щомісяця він отримував близько 25 тисяч гривень зарплати.  Що заробили інші, скільки мають коштів і на яких авто катаються, дізнавалися журналісти vsim.ua. 

Двоє хлопців вирішили "наживитися" і побили перехожих. Одному з них навіть проламали череп. Крім того, забрали прикраси і мобільні.  Тепер їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Тематичні майстер-класи, вистави для дітей та драйвовий концерт. Все це чекає на хмельничан цими вихідними. Як ціаво провести час, дивіться у традиційній підбірці від vsim.ua. 

Нове приміщення для декількох відділень почали будувати ще з 1990 року.  Проте на довгий час будівництво призупинилось, а відновити його змогли лише у 2015.  Що зробили у новому лікувальному корпусі?

Учасники відомого гумористичного шоу завітають до нашого міста у травні. Виступ відбудеться в театрі Старицького. 

“Здорове харчування” - це не розкручені та дорогі авокадо, годжі, чіа, кіноа і лосось. Харчуватись корисно можна і доступними смородиною, гречкою, гарбузами, оселедцем, яйцями та льоном.  В Міністерстві охорони здоров'я радять, як перейти на правильне харчування. 

Вже рік у Хмельницькому триває підписна кампанія між сімейними лікарями та пацієнтами.  Хмельничани вже підписали більше 200 тисяч декларацій. Журналісти vsim.ua з'ясували, хто з лікарів вже набрав рекомендовану кількість пацієнтів та до кого хмельничан йдуть найбільше.

Минулого тижня автівки збивали і дітей, і пенсіонерів. Травмувалось троє пішоходів.  Сколихнула і звістка про аварію на залізничному переїзді. Під поїзд потрапив 74-річний чоловік. На жаль, від отриманих травм він не вижив.

keyboard_arrow_up