Вікторія БАРИЦЬКА
Вікторія БАРИЦЬКА
0953928848
Вікторія БАРИЦЬКА - Всі Статті (20316)

В сфері ІТ все більше набирає популярності професія Project Manager. Простими словами, це спеціаліст, який керує проєктом. Планує задачі, контролює їх виконання, розставляє пріоритети, комунікує з усіма учасниками та оперативно вирішує проблеми, які виникають у процесі роботи. І не просто вирішує поточні задачі проєкту, а планує ціль, етапи, швидкість виконання.

Все більшої популярності на сьогодні набирає сервіс доставки їжі додому або в офіс. Це досить зручно, вигідно та економно. Не треба витрачати багато часу, щоб знайти приємне та затишне місце, де можна пообідати або повечеряти, адже будь-яку страву можна замовити через інтернет. Пропонуємо добірку закладів Хмельницького, які пропонують доставку їжі додому.

В Україні щороку відзначають Водохреща 19 січня. Святкування  не обходиться без традиційного обряду - купання в ополонці.

Ми порівняли статистику по захворюваності поточної та минулої зими. Для зручності винесли дані в інфографіку.

Завдяки акції «Твоя енергонезалежність» 2530 подолян замовили блакитне паливо на зиму за літніми цінами.

У разі відсутності підтримки з боку держави, для будівництва школи можуть залучити кредит Будівництво школи, вірогідно, не буде завершено в поточному році Бюджет розвитку у 2021 році буде значно меншим від попереднього року Місто очікує на підтримку проєкту з боку ДФРР та соцекономрозвитку.

Кількість підтверджених випадків зараження в нашій країні за час пандемії перевалила за мільйон. Інфекцію вже побороли майже 800 тис. громадян, але небезпека ще не минула – щодня фіксують близько 5–8 тисяч нових випадків зараження.

Комусь в кайф, а комусь справжнє випробовування. Яким є дистанційне навчання у сучасних умовах, ми запитали у батьків.

Труна, хрест, ритуальна атрибутика, копка ями і катафалк. Ці та інші ритуальні послуги входять до організації поховання.  Міська ритуальна служба “Mеmento morі” порахувала в скільки приблизно хмельничанам обійдеться поховання Детальніше дивіться в інфографіці.

11 січня на Окей ФМ знову звучатиме кулінарний проєкт «Смачні мрії збуваються».

keyboard_arrow_up