Екологічний і практичний: транспорт для міста та активного відпочинку (Новини компаній)

Екологічний і практичний: транспорт для міста та активного відпочинку (Новини компаній)

Відмова від автівки — тенденція, яка набирає популярність у зв’язку з екологічними й економічними міркуваннями. Перед купівлею альтернативного транспорту варто покататися кілька днів звичними маршрутами, щоб вибрати оптимальний для себе варіант. На який екологічний транспорт звернути увагу мешканцям Хмельницького?

Кращі варіанти

Щоб вибрати альтернативний транспорт за кращою ціною, варто проаналізувати пропозиції інтернет-магазинів. Допоможе у цьому прайс-навігатор

Велосипед

Сідайте на велосипед хоч зараз: це зручно, екологічно, модно й корисно для здоров’я. Якщо шлях пролягає асфальтованими дорогами, віддайте перевагу міській моделі зі зручною посадкою й хорошою керованістю. Для маршрутів з нерівностями та по ґрунту радимо зупинити вибір на гібридному велосипеді, який поєднує прохідність гірських моделей і зручність міських. Уваги заслуговують велосипеди Rover Cross, Cyclone SLX Pro (2019), Pride Bullet (2019), ORBEA Alma H50 (2019).

Електросамокат, ролики й самокат

Самокат і ролики дають можливість повною мірою насолодитися прогулянкою по місту. Для комфортної поїздки на довгу дистанцію ідеально підійде електросамокат. Рекомендуємо зупинитися на таких моделях, як KingSong N1-B, Xiaomi Mijia Electric Scooter M365 та Ninebot KickScooter ES2.

Лонгборд, круїзер і пенні

Дошка — прекрасний варіант не тільки для виконання трюків, але й для швидкого пересування по місту. Вибираючи її, перш за все зверніть увагу на призначення.

Лонгборди розвивають стабільну швидкість, здатні згладити нерівності міської дороги з бруківкою й дуже стійкі, але через великий розмір ними не так просто управляти, як круїзерами. Круїзери менші за розміром, але також розробляються з урахуванням недоліків міських доріг, а пенні — це компактні круїзери: ті ж функції, тільки зроблені з пластику й меншого розміру. Попит мають Tempish FLow 46, Maraton Longboard 902 та Tempish Doom.

Гіроскутер, сеґвей і моноколесо

Електротранспорт дає змогу тренувати вестибулярний апарат постійними поїздками. Гіроскутер — це поперечна планка з колесами по боках. У нього цілком простий принцип управління рухом корпусу, але впевнено кататися вдасться не відразу. Варто звернути увагу на моделі Hoverbot B7, CACTUS Space та Smart Balance Wheel Premium.

Сеґвей схожий на гіроскутер, але крім планки з колесами у нього є ручка, через що він дуже нагадує колісницю. Управління сеґвеєм і гіроскутером однакове, але кермо дає власнику останнього опору й легкість в утриманні рівноваги. Кращі моделі — Smart T6, Ninebot Plus, LikeBike Mini.

Моноколесо — транспорт, для освоєння якого потрібно близько 10 хвилин, після чого можна підкорювати місто. Транспорт компактний через наявність лише одного колеса — якщо є бажання, його можна припаркувати в передпокої поруч із взуттям. Користувач стоїть на підніжках, розташованих по обидві сторони від нього. Найпопулярніші варіанти — Ninebot One S2, In Motion V8, KingSong 16S.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up