На вулиці Кам’янецькій в обласному центрі кілька тижнів поспіль триває ремонт газопроводу. Через роботи довелося обмежити рух. А це неабияк дошкуляє містянам, адже їм доводиться терпіти величезні затори.
Вранці 9 вересня незручностей побільшало. Адже цієї ночі газовики розрили ще одну ділянку проїжджої частини. Зробили вони це неподалік від перехрестя Кам'янецької та Герцена. Через це ще більше обмежився рух транспорту.
Ремонт на Кам'янецькій закінчать уже сьогодні, 9 вересня. Про це повідомили у пресслужбі АТ "Хмельницькгаз". До слова, раніше газовики запевняли, що роботи планують завершити до 6 вересня. Згодом дату закінчення робіт перенесли на 11 вересня. Щоправда, тоді наголосили, що це стане можливим за умови відсутності форс-мажорів і сприятливих погодних умов.
Як повідомили ВСІМ в Управлінні патрульної поліції області, сектором безпеки дорожнього руху було погоджене виконання робіт на вулиці Кам'янецькій на проїзній частині дороги, а саме на смузі для маршрутних транспортних засобів в напрямку центра міста. Також на виконання робіт видано ордер на перекриття чи обмеження дорожнього руху по вулиці Кам'янецькій (від вулиці Герцена до вулиці Гагаріна).
А ось роботи, які виконуються на проїзній частині поблизу зупинки маршрутних транспортних засобів "Філармонія" не є погодженими із сектором безпеки дорожнього руху. За це передбачена відповідальність за частиною 2 статті 140 КУпАП (Порушення визначеного законодавством порядку погодження з уповноваженим підрозділом Національної поліції: встановлення рекламоносіїв, технічних засобів організації дорожнього руху, проведення будь-яких робіт на автомобільних дорогах, вулицях, залізничних переїздах; розроблення проєктної документації на будівництво, реконструкцію і ремонт автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів та об'єктів дорожнього сервісу; здійснення пасажирських перевезень за встановленими маршрутами руху транспортних засобів загального користування). Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі 340 гривень і на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі 510 гривень.
В УПП уточнили, уже скоро інспектори з'ясують всі обставини. Осіб, які проводять роботи без погодження, буде притягнено до адміністративної відповідальності.
Крім цього, патрульні додали, що 7 вересня вони вже притягували до відповідальності особу, яка проводила вищевказані роботи, через невідповідність встановлення дорожніх знаків із погодженою схемою організації робіт, а саме за частиною 3 статті 140 КУпАП (Порушення нормативів щодо обладнання на автомобільних дорогах, вулицях, залізничних переїздах місць: провадження робіт, залишення дорожніх машин, будівельних матеріалів, конструкцій), з накладенням штрафу у розмірі 510 гривень.
Читайте також: Ми перевірили: куди йдуть гроші, які хмельничани платять за доставку газу
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Тася Шин
Max Forosov
Ґном Віктор
PutnickFree reply Ґном Віктор
Ruslan Bronislavovich