Хмельничанин просить облаштувати роздільне огородження "проти пішоходів" на дорозі біля Темпу

Хмельничанин просить облаштувати роздільне огородження "проти пішоходів" на дорозі біля Темпу
  • Відповідну е-петицію нещодавно розмістили на сайті міськради.
  • Її автор звертає увагу  на систематичне порушення правил дорожнього руху пішоходами та просить встановити на ділянці дороги роздільну огорожу між зустрічними смугами руху.

Хмельничанин Олександр Масловський скаржиться на пішоходів, які порушують правила руху біля заводу "Темп" на проспекті Миру та просить облаштувати там роздільне огородження на проїжджій частині. Відповідну петицію чоловік розмістив на сайті міської ради у розділі "Транспорт та дороги".

  • "З метою запобігання нещасних випадків на проїжджій частині проспекту Миру, що навпроти заводу "Темп", прошу міську раду звернути увагу на систематичне порушення правил дорожнього руху, а саме перехід пішоходами проїжджої частини вулиці із чотирма смугами руху поза встановленими переходами (підземний та типу "зебра") та побудувати на вказаній ділянці дороги роздільну огорожу між зустрічними смугами руху автомобілів", - написав хмельничанин.

Як він зазначив, порушуючи правила дорожнього руху, пішоходи наражають себе на небезпеку та створюють аварійні ситуації. Адже за словами чоловіка, водії змушені виконувати небезпечні маневри, щоб не збити людей, які перебігають дорогу у недозволених на те місцях.

Петицію розмістили на сайті міськради 21 травня. Її підтримало уже 8 осіб з 500 необхідних. Саме таку кількість петиція має набрати протягом наступних 87 днів.  Підтримати ініціативу можна ТУТ.

Читайте також:

Повернути міські маршрутки № 42, 44 та 48 вимагає хмельничанка Анна

З'явилась петиція про відставку Зеленського: вже є понад 14 тисяч голосів

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (13)
  • Олександр Масловський
    На жаль це поки що єдиний спосіб вберегти чиєсь життя, адже  менталітет такий: я спішу, так швидше і т. д. Якби їх постійно відловлювати і нормально штрафували, то було б добре. Але потрібно, щоб міська рада встановила на виході та вході в підземку відеокамери та належне освітлення
  • Раиса Глебова
    Хоч я і переходжутам дорогу, але тільки за і повище, бо буду перескакувати.
  • Юрий Швец
    дивлячись  яку))) там  є підземка...яку колись доречі хотіли" реанімувати")))))
  • Игорь Шулаков
    И через ограждение будут скакать...разве что  под напряжением...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:29 На фронті загинув поліцейський з Хмельниччини Микола Матвєєв 19:42 Рятувальники показали, як гасили пожежу в автосалоні «Toyota» (ФОТО, ВІДЕО) 19:19 «Оберіг» та «АРМОР: скільки коштує зняти з розшуку на Хмельниччині і хто за цим стоїть play_circle_filled Від читача 10:27 Як розпізнати фейкові новини та не стати жертвою дезінформації 18:41 На Хмельниччину на щиті повернулись пʼятеро військових. Хто вони 18:01 Житель Хмельниччини наловив карасів, лящів та краснопірок на 165 тисяч гривень 17:17 Підтвердилась загибель двох воїнів з Хмельниччини, яких вважали зниклими: Руслана Маскайкіна та Павла Павлюка 16:44 Синоптики попередили про дощі і грози на Хмельниччині: жовтий рівень небезпеки 16:04 Сезон кліщів у Хмельницькому: як не проґавити хворобу Лайма та де отримати допомогу 15:43 У Хмельницькому вночі можуть лунати вибухи: попередження ОВА 15:17 У Хмельницькому 8 травня попрощаються з двома воїнами — В’ячеславом Демідою та Олександром Гандзюком 14:51 У Хмельницькому через ремонт перекриють рух на вулиці Прибузькій 14:08 У Самчиках спіймали браконьєра з уловом риби: збитки 248 тисяч гривень 13:29 На Хмельниччині різко зріс попит на закордонні паспорти: статистика за квітень 12:51 В Ізяславі водійка Skoda збила 65-річну велосипедистку 12:12 У Голоскові під вантажівку MAN потрапила 12-річна дівчинка 11:43 У Хмельницькому керівник благодійної організації привласнив мільйон гривень донатів: буде суд 11:04 У Хмельницькому зіткнулися легковик і вантажний «ЗІЛ»: є постраждала 10:22 На Хмельниччині викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up