Хмельничанин Валерій пропонує встановити захисні стовпчики на міських зупинках

Хмельничанин Валерій пропонує встановити захисні стовпчики на міських зупинках
  • Чоловік звернувся до міської влади з відповідною петицією.

Облаштувати захисними стовпчиками зупинки та пішоходні переходи у Хмельницькому пропонує Валерій Гунько. Чоловік написав відповідну петицію. Як він зазначив, це необхідно зробити, щоб запобігти нещасним випадкам.

До слова, у Хмельницькому траплялися подібні випадки. Так, наприклад, на  Старокостянтинівському шосе "BMW" в'їхав у зупинку громадського транспорту "АЗС - 2".

Петицію опублікували 5 грудня. Для того, щоб її розглянули у міськраді, їй необхідно набрати 500 голосів. Зробити це слід продовж 90 днів. Підтримати звернення можна ТУТ.

Зазначимо, що у вересні 2018 року в Україні набули чинності нові державні будівельні норми щодо вулиць і доріг – ДБН "Вулиці і дороги населених пунктів". Відповідно до них, всі нові та реконструйовані зупинки громадського транспорту мають будуватися з обов’язковими захисними стовпчиками від можливого наїзду автобусів, тролейбусів, маршруток та інших авто.

"Підвищуємо безпеку людей на зупинках громадського транспорту. У силу вже вступила важлива норма з цього приводу - обов'язкове проектування захисних огороджень - металевих стовпчиків перед зупинками", - повідомляв тодішній заступник міністра Мінрегіону Лев Парцхаладзе на своїй сторінці Facebook.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Валентина
    суппер
  • Sergo Makogonchyk
    Я,підтримую ідея слушна.
  • Sergo Makogonchyk
    Обовязково,підтримую.
  • Ирина Щ
    Дуже розумно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:08 За підпал мечеті у Львові затримали 19-річного хлопця з Хмельниччини 17:48 Хмельничанина викрили в незаконному отриманні відстрочки через догляд за дядьком 17:07 У Хмельницькому попрощалися з прикордонником Олександром Гандзюком 16:28 Обіцяв за 19 тисяч доларів службу біля ХАЕС: як покарали жителя Хмельниччини Від читача 18:26 Виїзний консультативно-діагностичних прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями | КНП «ХОССЦ» 15:44 На Збручі затримали браконьєра з 211 рибинами та 80-метровою сіткою 15:06 На Хмельниччині 72-річний чоловік уперше отримав водійське посвідчення 14:40 «Волга» замість квартири: історія Миколи, який живе в машині на Тернопільській 14:16 Назавжди 51: у Хмельницькому попрощалися із В’ячеславом Демідою 13:30 На Хмельниччині офіцера навчального центру затримали на хабарі у 5,5 тисячі євро 12:52 На дорогах Хмельниччини ліквідували 100 тисяч квадратних метрів ям за тиждень 12:04 На Хмельниччині водій авто збив працівницю дорожніх робіт 11:28 Затримали 18-річного хмельничанина, який «замінував» ліцей за гроші 10:49 У Хмельницькому 27-річний мотоцикліст постраждав у ДТП 10:22 Пожежа в «Toyota Центр»: власникам 6 пошкоджених авто виплатять компенсації 10:14 На Хмельниччині підтвердили сказ у цуценя: введено карантин 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині аферисти ошукали жінку на понад 415 тисяч гривень: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:00 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up