Хмельничанина на “зебрі” збив позашляховик “KIA”. Чоловік помер

Хмельничанина на “зебрі” збив позашляховик “KIA”. Чоловік помер
Фото ілюстративне Politeka
  • Смертельна ДТП трапилася 29 березня в Житомирській області.
  • 30-річного хмельничанина збили на пішохідному переході.

Дорожньо-транспортна пригода забрала життя 30-річного хмельничанина. Аварія трапилася неподалік міста Новоград-Волинський Житомирської області вчора, 29 березня.

Чоловік переходив дорогу по неосвітленій зебрі. Його збив позашляховик «Kia Sorento», який по трасі “Київ - Чоп” рухався в сторону Житомира. На місце прибули медики. та вони не змогли врятувати життя чоловіка. Хмельничанин помер в “швидкій”. Про це повідомляють в ГУНП Житомирської області.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 ККУ. Вона передбачає покарання від 3 до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно в жахливі ДТП в Чернівецькій області загинув 49-річний хмельничанин.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Хмельничанка
    А нас все менше і менше...
  • Валентина Якимчук
    На зебрі теж потрібно дивитись по сторонах.
    Izabel Adam reply Валентина Якимчук
    Валентина Якимчук Абсолютно с вами согласна!
    Иванна Боднарчук reply Валентина Якимчук
    Валентина Якимчук до чого ви це написали?
    Людина загинула,взагалі-то ...
    "По сторонам" скрізь треба дивитись,раз на те пішло!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:02 Команди з Хмельниччини в кубку України з футболу: розклад трансляцій 19:40 Вогнепальні поранення: на Хмельниччині шукають винного в загибелі собак 19:20 Сотні адрес у списку: відключення світла у Хмельницькому 21 серпня Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 18:29 Феномен білої сукні: як хмельничани створили весільний бізнес світового рівня 17:33 У міськраді провели сесію. Основні рішення 16:25 Собівартість проїзду — до 28,63 грн. Ми отримали розрахунки хмельницьких перевізників 15:09 Хресна хода УПЦ із Кам’янця: чи мають вони на це дозвіл play_circle_filled 14:41 Фіксувала розвантаження військової допомоги для ЗСУ: хмельничанка отримала вирок 13:19 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 52-річну жінку 12:54 Придбали дім для ВПО за завищеною ціною: на Хмельниччині судитимуть посадовців міськради 11:44 У Славуті попрощалися з 56-річним воїном Андрієм Рижуком 11:01 Із Німеччини екстрадували обвинуваченого в крадіжках на Хмельниччині 10:29 На Тернопільській ускладнений рух транспорту: як довго триватимуть роботи 09:38 На Славутчині двоє чоловіків погрожували поліцейським автоматом: їх затримали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up