Хроніка ДТП у Хмельницькому: збиті пішоходи і лише 6 п'яних за кермом

Хроніка ДТП у Хмельницькому: збиті пішоходи і лише 6 п'яних за кермом
Ілюстративне фото патрульної поліції Хмельницької області
  • За тиждень в місті трапилася 31 аварія. 
  • Під колеса автомобілів потрапило троє пішоходів.
  • П'яних водіїв за кермом стало менше. Спіймали лише шістьох. 

Сайт vsim.ua традиційно аналізує статистику ДТП у Хмельницькому за тиждень. У період із 26 лютого по 4 березня в місті трапилася 31 аварія. Це на 10 менше, ніж за попередній аналогічний період. Натомість п’яних за кермом знову поменшало – 7 проти 9.

Травмувалось четверо людей

26 лютого близько 15-ї на вулиці Тернопільській в дворі між будинками № 3 та № 4/1 "Hyundai" збив пішохода та поїхав геть. Внаслідок ДТП у 40-річного хмельничанина діагностували забій суглобу. 28 лютого близько 9-ї години на вулиці Кам‘янецькій автомобіль "Daewoo Nexia" збив 65-річну жінку. Хмельничанка перетинала проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. Вона зламала ногу. 3 березня близько 12:40 на проспекті Миру автомобіль збив 14-річну хмельничанку. Після чого водій поїхав далі. Дівчина перетинала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переході. Внаслідок ДТП вона отримала забої. 

4 березня близько 11:45 на провулку Проїзному 56-річний хмельничанин на "Mercedes Benz Sprinter" в'їхав у "Daewoo Lanos". За кермом легковика перебував 19-річний місцевий мешканець. Внаслідок ДТП травми отримала пасажирка "Daewoo Lanos". У 17-річної дівчини діагностували закриту черепно-мозкову травму та забій носа. 

Статистика ДТП у Хмельницькому:

  • Кількість ДТП – 31
  • Травмовано осіб – 1 
  • Наїзди на пішоходів – 3 
  • Учасники ДТП: жінки – 9, чоловіки – 48 
  • Вік учасників ДТП: наймолодший – 14, найстарший – 75
  • Найбільше ДТП на Старокостянтинівському шосе – 4
  • Найбільше ДТП у четвер - 8
  • Найчастіше у аварії потрапляли автомобілі "Volkswagen" і "Mercedes" - по 6
  • Водіїв з ознаками алкогольного сп’яніння – 6 
  • Пройшли тест на стан алкогольного сп’яніння – 4, відмовилися - 2
  • Вік водіїв «під мухою»: наймолодший – 20, найстарший – 37

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 На Хмельниччині жінка під час сварки вдарила ножем співмешканця. Їй оголосили підозру. 17:30 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 17:04 Більше року вважався зниклим безвісти: в Хмельницькому попрощались із захисником Олегом Блонським 16:10 Жительку Хмельниччини судитимуть за самосуд над дітьми Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 15:57 Родинам загиблих захисників з Хмельниччини вручили посмертні нагороди 14:27 На Хмельниччині арештували чоловіка, який торгував ртуттю 13:41 Понад два роки вважався зниклим безвісти: попрощаються із загиблим захисником Віктором Казмірчуком 12:56 Кримінальне провадження про масову загибель риби у Плоскій закрили, — Симчишин 12:38 Вартість таксі у Хмельницькому: порівняли ціни в різних службах (ІНФОГРАФІКА) 12:06 В Хмельницькому потяг насмерть збив 64-річного чоловіка 11:39 Платні вуличні парковки, паркінги та евакуатор: деталі програми за 342,6 мільйона 11:18 На Хмельниччині викрили нелегальну заправку 10:33 Відмова від УМК та суди за документи: як у Хмельницькому будинки створюють ОСББ 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:02 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:20 Як створюватимуть Меморіал Героїв у Хмельницькому: деталі від Симчишина 19:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up