Хроніка ДТП за тиждень: поменшало аварій і п'яних за кермом

Хроніка ДТП за тиждень: поменшало аварій і п'яних за кермом
  • За тиждень у Хмельницькому зафіксували 24 аварії.
  • Це на 8 ДТП менше, аніж попереднього тижня.
  • Також поліція зловила 13 водіїв з ознаками алкогольного сп’яніння.

Цього тижня у Хмельницькому поменшало аварій. З 4 по 10 вересня у патрульній поліції зафіксували 24 дорожньо-транспортні пригоди. Водії врізались у інші автомобілі, "таранили" припарковані машини і навіть збивали дорожні знаки. Двоє з них втекли з місця ДТП. 

У ДТП травмувалось п'ятеро людей

У більшості аварій обходилося без постраждалих. Всього за допомогою до медиків звернулося 5 людей. Автомобіль збив одного пішохода. Чоловік йшов у попутному напрямку з машиною. Один з водіїв влетів на своїй іномарці у дорожній знак. В одній із аварій за кермом був нетверезий водій. Тест на вміст алкоголю це підтвердив. На щастя, обійшлося без постраждалих. 

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Daewoo в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Статистика за тиждень:

  • 24 ДТП
  • 13 оформлень за 130-ою статтею КУпАП
  • Найбільше ДТП у п'ятницю - 6 аварій
  • Найчастіше ДТП о 9 годині ранку - 5 аварій

Читайте також: Як пішоходу вижити на дорогах. Поради експерта

П'яних за кермом стало менше

Всього за тиждень патрульні оформили 13 водіїв, яких запідозрили у водінні в нетверезому стані. Минулого тижня таких було вдвічі більше. Один з водіїв попався вже вдруге протягом року. П'ять відмовились від проходження тесту на Драгері або у медзакладі. 

Місця аварій і те, які автомобілі були учасниками, вказані на карті.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    всі в школу пішли)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 5 лютого 20:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:43 Трьом парками Хмельницького затвердили документи на землю 18:33 У двох лікарнях і перинатальному центрі проводитимуть ремонти: рішення міськради Від читача 16:47 2 469 оперативних втручань на серці виконано у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 17:35 У ДТП в Хмельницькому районі загинув водій мікроавтобуса photo_camera 17:07 У понад 9 разів вище норми: на Водопровідній зупинили п’яного водія play_circle_filled 16:36 У Хмельницькому затримали «закладчика» синтетичного наркотика 16:11 Посмертно: п’ятьох воїнів з Хмельницького району відзначили державними нагородами photo_camera 15:50 Лікарі на Хмельниччині оформляли фіктивні групи інвалідності: викрито 18 осіб 15:31 У Хмельницькому районі перейменують село 14:38 Голод, антисанітарія та жебракування: історії про вилучення дітей на Хмельниччині 14:04 У Хмельницькому протипухлинному центрі запустили нове обладнання для променевої терапії photo_camera 13:40 Безоплатна приватна медицина у Хмельницькому: як працює МЕДІКС поліклініка (новини компаній) 13:25 Хмельничанин просив відстрочку від мобілізації, бо сам виховує дитину: що вирішив суд 12:30 Залякував у присутності дитини. Засудили кривдника з Кам’янця 12:10 До 5 тисяч гривень за завдання. Жителя Хмельниччини судитимуть за державну зраду photo_camera 11:36 На підтримку хмельницьких ветеранів виділили 1,6 млрд гривень: що передбачає програма 10:57 Сусід напоїв алкоголем 9-річного хлопчика: дитина померла 10:15 Хмельниччина — серед регіонів із найвищими показниками онкозахворюваності
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up