Кількість загиблих українців зросла: нові деталі аварії з автобусом в Італії

Кількість загиблих українців зросла: нові деталі аварії з автобусом в Італії
Тут і далі фото ansa.it
  • Внаслідок аварії загинула 21 людина.
  • Серед них найбільше - громадяни України.

Жахлива смертельна аварія трапилася у Венеції ввечері 3 жовтня. У ДТП потрапив туристичний автобус, в якому їхало 49 пасажирів. Він впав з естакади, розбився та загорівся.

В результаті ДТП загинула 21 людина. Спочатку повідомлялося, що серед них було 5 українців. Пізніше стало відомо, що кількість загиблих громадян України зросла до 9. Про це повідомляє “Українська правда”.

Відомо, що серед загиблих також були 4 румуни, 3 німці, 2португальців, хорват, південноафриканець і єдиний італієць – водій автобуса, 40-річний мешканець Тревізо.

Відео дня

il Bus precipitato a Mestre RIPRODUZIONE RISERVATA

Щодо постраждалих, то наразі ідентифіковано 13 із 15 госпіталізованих: 5 громадян України, 4 німців, 2 іспанців, хорват і француз. 

Серед загиблих українців були три подруги, всі 1983 року народження. Також з України був 70-річний чоловік, який перебував у відпустці з сином, і 65-річна жінка. 

Читайте також: У Хмельницькому районі сім’я потрапила в ДТП. Чоловік загинув, дружина та дитина в лікарні

Immagini da Mestre RIPRODUZIONE RISERVATA

Il bus precipitato a Mestre RIPRODUZIONE RISERVATA

Il pullman precipitato a Mestre RIPRODUZIONE RISERVATA

Mestre RIPRODUZIONE RISERVATA

Mestre RIPRODUZIONE RISERVATA

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Карінка Калінійчук

    🙏
  • Новини Хмельницького на vsim.ua

    ❗️Оперативна інформація, цікаві та важливі новини у нашому Telegram-каналі - https://t.me/vsimnews

keyboard_arrow_up