Максим ФАРИНА
Максим ФАРИНА
0961973644
Максим ФАРИНА - Всі Статті (35361)

Вночі у деяких областях країни обіцяють до -24 градусів. Завтра теж буде морозно. А ось уже за кілька днів стрімко потепліє. 

Підігріті алкоголем чоловіки посварилися і побилися. Один із них до наступного дня не дожив. А ось іншому тепер загрожує позбавлення волі.  

Чоловік не впорався з кермуванням та в'їхав у дерево. Двоє його пасажирів загинули.  

Трагедія сталася у Дунаєвецькому районі. Тіло 62-річного чоловіка виявили під час гасіння пожежі.  

В сфері ІТ все більше набирає популярності професія Project Manager. Простими словами, це спеціаліст, який керує проєктом. Планує задачі, контролює їх виконання, розставляє пріоритети, комунікує з усіма учасниками та оперативно вирішує проблеми, які виникають у процесі роботи. І не просто вирішує поточні задачі проєкту, а планує ціль, етапи, швидкість виконання.

Жовтень 2020 року виявився рекордним для Хмельницької області за кількістю смертей. Частково це можна пояснити наслідками пандемії, скориставшись офіційною статистикою. Експерти вважають, що смертність через COVID-19 може бути більшою за заявлену МОЗ.

Традиційного купання в ополонках на Бузі цьогоріч влаштовувати не будуть. Відсвяткувати Водохреще хмельничан закликають з дотриманням карантинних обмежень та у родинному колі.    

Лише за минулу добу на обробку дорожнього покриття було використано 1 240 т протиожеледних матеріалів.   

Сьогодні, 18 січня, Уряд схвалив  ряд кадрових змін, зокрема, призначення нових заступників очільника Хмельниччини. 

У Хмельницькому від початку пандемії зафіксовано 10 418 випадків захворювання. Якою є ситуація з коронавірусом нині, дізнавайтеся на нашому сайті.

keyboard_arrow_up