Внаслідок ДТП на Хмельниччині 50-річний мотоцикліст потрапив в реанімацію

Внаслідок ДТП на Хмельниччині 50-річний мотоцикліст потрапив в реанімацію
Фото - ГУ ДСНС у Хмельницькій області
  • Аварія трапилась у Кам’янець-Подільському районі.
  • Відомо, що зіткнулись «Chevrolet» і мотоцикл.

Поліція встановлює обставини аварії, в якій постраждала одна людина. Дорожньо-транспортна пригода сталась вчора, 30 жовтня, неподалік села Лисогірка Кам’янець-Подільського району. Близько восьмої години вечора на дорозі не розминулись автомобіль «Chevrolet Aveo» і мотоцикл «Мінськ». Про це повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Внаслідок ДТП на Хмельниччині 50-річний мотоцикліст потрапив в реанімацію, фото №1 на сайті vsim.ua

На місце події виїхали рятувальники. За допомогою спецзасобів вони від’єднали акумуляторну батарею, аби не загорівся автомобіль і потім змили паливно-мастильні матеріали з проїжджої частини.

Відомо, що в аварії травмувався 50-річний мотоцикліст. Його «швидка» госпіталізувала до реанімаційного відділення міської лікарні. Наразі інших деталей події поки не повідомляють. Правоохоронці встановлюють обставини ДТП.

 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Анастасія БЕВЗ
Анастасія БЕВЗ - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up