Анастасія БЕВЗ
Анастасія БЕВЗ
Анастасія БЕВЗ - Всі Статті (5028)

Аварія трапилась поблизу зупинки громадського транспорту.

Школярам не звикати до “дистанційки”.  Багато батьків змушені звертатись до репетиторів, аби закріпити знання дітей, отримані онлайн.  Дізнавалися, що пропонують репетитори і скільки коштують їх послуги у Хмельницькому. 

Військовий загинув на Донеччині. Вчора, 8 серпня, з ним навколішки прощався Кам’янець.  Мама захисника поділилась історією про сина.

Заклад працюватиме на базі ветеринарної клініки.   Тварини там будуть проходити реабілітацію після поранення.  Волонтери просять долучитись хмельничан. Як допомогти?

Хмельницький готується до нового навчального року в умовах війни. Батьки побоюються, адже до кінця не впевнені у безпеці своїх дітей.  Зібрали багато думок батьків про майбутнє навчання? А що думаєте ви? Беріть участь в опитуванні та діліться у коментарях.

Вороги ведуть війну не лише на полі бою. Вони брешуть, сіють паніку і намагаються залякати.  Зібрали фейки окупантів про Хмельниччину.

Цього року мультипредметний тест замінив для випускників ЗНО.  Найвищими балами можуть похизуватись кілька хлопців і дівчат. Як готувались, про що мріють і в якій сфері себе бачать 200-бальники?

Церковна служба закінчилась для кількох жінок побоями і синцями.  У скандалі фігурує голова Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич.  Розповідаємо, що відомо про ситуацію.

Її улюблений мультик - “Балерина”, бо із захопленням спостерігає, як танцює головна героїня…і мріє так само. Софійка Коваль хворіє на спінально-м’язову атрофію.  У день народження мама дівчинки мріє лише про одне.   “Почуйте нас, врятуйте нашу дитину!”, - просять батьки.

Вони жертвують вільним часом, силами і особистим життям, аби волонтерити.  Одягають, споряджають військових і збирають “донати”, аби закрити потреби бійців.  Як допомагають і чим надихаються. Зібрали історії хмельницьких волонтерів.

keyboard_arrow_up