Анастасія БЕВЗ
Анастасія БЕВЗ
Анастасія БЕВЗ - Всі Статті (5251)

Вже зараз комунальники готуються до наступного опалювального сезону.  Хмельничан попередили про тимчасові незручності - два тижні без гарячої води. Дізнавайтесь графіки відключень у Хмельницькому.

Фонтану із жабками майже 70 років. Наразі у Хмельницькому задумались над його оновленням. Що запланували змінити у найстарішому фонтані міста?

Пліснява у групах, укритті та аварійний дитячий майданчик.  На такі проблеми скаржаться батьки дітей садочку №6. Просять звільнити з посади директора. Розповідаємо, що відомо про ситуацію в закладі і як проблему коментують в департаменті освіти. 

Цього місяця у Південному Бузі зафіксували загибель риби. Фахівці відбирали проби води й обіцяли повідомити результати досліджень.  Що відомо на цей час?

Продовжуємо моніторити ціни на продукти у Хмельницькому.  На прилавках з’явились кавуни й багато літніх ягід. Дізнавайтесь, де вигідніше і переглядайте інфографіку.

Платні атракціони в парках Хмельницького працюють з весни до осені. Розповідаємо, які є дитячі розваги в парку Шевченка і скільки вони коштують.

У столиці цього року вирішили не відкривати пляжний сезон. Як буде у Хмельницькому? Розповідаємо, що відбувається на міському пляжі.

Продовжуємо моніторити ціни на продукти у Хмельницькому. Розповідаємо, за скільки продають домашню молочку.

Військовий захищав Україну з 2014 року. Був командиром батальйону. Кажуть, Сергій загинув, намагаючись прикрити собою дружину.  Сьогодні, 23 травня, місто прощалось із захисником. 

Мертву рибу хмельничани почали помічати ще на початку травня. Фахівці мали з’ясувати, що могло стати причиною її загибелі. Що відомо на даний момент?

keyboard_arrow_up