На Кам'янецькій "Renault" збив чоловіка "на зебрі". Він помер у лікарні

На Кам'янецькій "Renault" збив чоловіка "на зебрі". Він помер у лікарні
  • ДТП сталася сьогодні вранці біля танка.
  • Автомобіль збив 85-річного хмельничанина, який переходив дорогу.
  • Потерпілого у критичному стані доставили до лікарні, однак врятувати його не вдалося. 
  • Наразі слідчі з’ясовують усі обставини ДТП.

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 24 вересня, на вулиці Кам‘янецькій. Близько 7-ї години ранку автомобіль «Renault» збив чоловіка на нерегульованому пішохідному переході. Як зазначили  у прес-службі ГУ НП у Хмельницькій області, за попередніми даними, 32-річний водій авто не обрав безпечної швидкості руху.  

Внаслідок ДТП  85-річний пішохід отримав серйозні травми. Потерпілого у критичному стані доставили до лікарні. Однак врятувати чоловіка не вдалося. Через годину він помер, не приходячи до тями.

Наразі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України — Порушення правил безпеки дорожнього руху. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Слідчі з’ясовують усі обставини ДТП.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (85)
  • Надія Медвідь
    23 вересня , автомобіль такої марки теж їхав на шалені швидкості, по Камянецькій через пішохідні  переходи , не зважаючи на світлофори , це просто жах.
  • Елена Крымская
    Співчуття рідним та близьким .
  • Ольга Кучерук
    Наприклад у Німечині водій заздалегідь зупиняється перед зеброю, чого не скажеш про наших, правда не всі , але деякі на п'яти ідуть
    Володимир Кухар reply Ольга Кучерук
    якщо в олешині будуть чекати 5 чоловік на перехрехті півдня пройде півдня тому що запропонував дебіл
    Володимир Кухар reply Ольга Кучерук
    доки дебільні руслани будуть керувати україною доти будуть вбивства на дорогах україни
    Сіма reply Ольга Кучерук
    По правилам водій не зобов'язаний зупинятись перед зеброю якщо немає пішохода який ступив на зебру. Перед зеброю водії лише збавляють швидкість майже зупинившись
    Володимир Кухар reply Ольга Кучерук
    😂😂😂😂😂😂
    Руслан Іванов reply Ольга Кучерук
    Ольга Кучерук в німечині зебру переходить мінімум 5 чоловік і чекають пока не назбирать а не совбез по 20 раз по 1му в зад перед
    Даяна reply Руслан Іванов
    Руслан Іванов а Ви не думаєте що коли ви "совбезом" будете то скільки разів швеньдяти туди сюди будете.....
  • Ольга Кучерук
    Наприклад у Німечині водій заздалегідь зупиняється перед зеброю чого не скажеш про наших водіїв , правда не всі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:31 Стане холодніше: погода 8 лютого на Хмельниччині 18:08 У боях загинули військові з Хмельниччини: Ігор Кучерявий, Сергій Писарівка, Яків Поліщук 17:41 Юного бійця з Кам’янця-Подільського відзначили нагородою Міноборони 17:15 На Хмельниччині ввели критичні обмеження електропостачання Від читача 18:52 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 16:17 У Хмельницькому попрощаються із загиблим військовим Андрієм Демʼяненком 15:29 Постраждалий внаслідок обстрілу житель Хмельниччини перебуває в реанімації 14:35 На Хмельниччині посиляться морози: що прогнозують синоптики 13:46 Уламки дрона поранили чоловіка: прокуратура відкрила провадження через атаку на Хмельницький район 13:03 На Хмельниччині жінка отруїлася чадним газом 12:04 На Хмельниччині ввели спеціальний графік аварійних відключень світла, — обленерго 11:21 Нічна така на Хмельниччину: в ОВА розповіли більше подробиць 10:28 У ліцеї Хмельницького побили десятикласника: поліція відкрила кримінальне провадження 09:30 Хмельниччину атакували ракетами і дронами: є постраждалий 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up