На кордонах Хмельниччини встановлять КПП. Для чого і де саме

На кордонах Хмельниччини встановлять КПП. Для чого і де саме
Ілюстративне фото
  • Пунктів буде одинадцять у семи районах та одному місті.

  • Чергуватимуть поліцейські, рятувальники та лікарі.

На межах Хмельницької області з сусідніми регіонами встановлять контрольно-пропускні пункти. На них будуть чергувати поліцейські, рятувальники та медики, а у разі необхідності — працівники інших служб. Таке рішення сьогодні, 26 березня, прийняли на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької ОДА.

Згідно з опублікованим документом, на цих КПП будуть:

  • Відео дня
    /li>

КПП будуть працювати до закінчення карантину. Перелік місць їхнього розташування також зазначений:

Оперативну інформацію щодо поширення коронавірусу та карантину дізнавайтеся з нашої окремої новини.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (20)
  • Іван Косин
    Це вже як війсковий стан.
  • Любов Школьняк
    Якби нікого невпускали і не випускали зробили закриту зону може б і не хворіли люди
  • Галина Худенко
    Ага, базарі відкривають
    Там разом всі зустрінуть вірус
  • Олег Федченко
    Як для чого, щоб його обїзжали.краще би Укр автодор скористався карантином і відремонтував дороги
    Вікторія reply Олег Федченко
    Вибачте , а ті хто ремонтують дороги безсмертні і їхні сімї? Чи може в них імунітет до вірусу ? Укр автодор -дуже гарно сказано ,  але не варто забувати що за назвою стоять люди , які щодня повертаються додому до своїх сімей . І краще  б було , щоб укр автодор ( і всі приватні служби обслуговування доріг ) скористався розумом , совістю ,  і як всі адекватні люди зробив для своїх працівників Карантин.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Пануватиме антициклон: якою буде погода на Хмельниччині на Великдень 17:03 Ветеран Майдану, АТО та розвідник ГУР: на Хмельниччині поховали прах В’ячеслава Кучерука photo_camera 16:04 У Хмельницькому замість деяких тролейбусів кілька місяців курсуватимуть автобуси 15:02 У Хмельницькому матері залишили дітей у зачиненому авто — врятували патрульні Від читача 14:34 Поліція та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 14:11 Працівницю Хмельницької АЕС Президент нагородив Орденом княгині Ольги 13:06 Що має бути у кошику та як правильно провести Великдень: пояснення священника 12:05 На Хмельниччині водія «схопило» серце за кермом — авто влетіло в стовп 11:30 Привітання з Великоднем лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко (пресслужба ВО Батьківщина) 11:04 У Хмельницькому створять центр ментального здоров’я для військових і їхніх родин 10:05 Безпека на Великдень: СБУ закликає подолян утриматися від масових заходів 09:03 У Хмельницькому на два тижні відключатимуть гарячу воду (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up