У Хмельницькому за два тижні оштрафували за перевищення швидкості майже 800 водіїв

У Хмельницькому за два тижні оштрафували за перевищення швидкості майже 800 водіїв
Фото ілюстративне
  • З середини вересня патрульні почали контролювати швидкість руху авто в обласному центрі за допомогою спеціальних лазерних приладів.
  • І хоча роблять це лише на одній вулиці, кількість порушників вражає.

З 19-го вересня інспектори вимірюють швидкість автомобілів на вулиці Західно-Окружна за допомогою лазерного приладу TruCam. Як повідомили в Управлінні патрульної поліції, за період цей період правоохоронці спіймали на перевищенні швидкості понад 778 водіїв. На них склали відповідні адміністративні протоколи.

До слова, дозволена швидкість руху в населеному пункті становить 50 км/год. Розмір штрафу за перевищення швидкості становить 255 гривень. Проте якщо машина буде їхати зі швидкістю понад 100 км/год, водію доведеться заплатити більше — 510 гривень.

Нагадаємо, від 19 вересня в Україні значно збільшиться кількість ділянок, де використовують радари TruCAM. У Хмельницькій області цими приладами здійснюють контроль на таких ділянках:

Відео дня

- місто Хмельницький (вулиця Західно-Окружна);

- східний під’їзд до міста Хмельницького (між 0-м та 4-м км автодороги М12-03);

- автодорога М12 «Стрий-Знам’янка» між 191-м та 332-м км (від кордону Тернопільської до Вінницької області);

- автодорога Н03 «Житомир-Чернівці» між 188-м та 300-м км (від міста Хмельницького до кордону з Чернівецькою областю).

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Oleksandr Katerenchuk
    Нажаль дуже мало оштрафовали  ...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 У неділю пануватиме циклон — прогноз погоди на 20 липня для Хмельниччини 17:20 Найдорожче — на Озерній: скільки коштує купити гараж у Хмельницькому 16:43 Скасували дві стоянки Екобуса в Хмельницькому 15:53 Що показують в кінотеатрах Хмельницького і скільки коштують квитки Від читача 04:45 «Позивний “Шепетівка”: Історія хлопця з Хмельниччини, який став бійцем «Азову» 15:08 Горіли господарчі споруди: за добу на Хмельниччині сталося 2 пожежі 14:22 Нова кав’ярня та готель: 20 жителів Хмельниччини отримали гроші на власну справу 13:41 На Хмельниччині виявили порушення на сайті селищної ради: що не так із доступом до інформації 13:13 На 1 новонародженого — 3 померлих: на Хмельниччині спостерігається демографічна криза 12:27 Збив на смерть 11-річного школяра і втік: на Хмельниччині судитимуть мотоцикліста 11:52 Негода наробила шкоди: рятувальники Хмельниччини працювали у шести громадах області 11:15 Нічна ворожа атака: на Хмельниччині – без влучань 10:39 У Хмельницькому 29-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: госпіталізований із травмами 10:03 Безкоштовні курси для пенсіонерів: у Хмельницькому триває набір до Університету третього віку 09:04 Хмельницька обласна філармонія запрошує на роботу: відкрито конкурс на творчі посади 21:01 Дощитиме вночі та вдень: погода для Хмельниччини на 19 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up