За день на Західно-Окружній оштрафували 30 водіїв за перевищення швидкості

За день на Західно-Окружній оштрафували 30 водіїв за перевищення швидкості
Фото прес-служби УПП у Хмельницькій області
  • У Хмельницькому патрульні почали контролювати швидкість руху авто.

  • Проте роблять це лише на одній вулиці.

Прилади для вимірювання швидкості руху авто TruCam вже використовують у Хмельницькому. Контролюють швидкість патрульні на вулиці Західно-Окружній. Розпочали робити це вчора, 19 вересня. І вже встигли оштрафувати перших порушників. Їх у перший день контролю було понад 30. Про це сьогодні, 20 вересня, повідомляє прес-служба УПП у Хмельницькій області.

Дозволена швидкість руху в населеному пункті становить 50 км/год. Проте штрафують лише тоді, коли швидкість сягне 70 км/год. Розмір штрафу становить 255 гривень. Проте якщо машина буде їхати зі швидкістю понад 100 км/год, водію доведеться заплатити більше — 510 гривень.

Читайте також: На хмельницьких дорогах зросте кількість зон контролю TruCam: де ловитимуть порушників (МАПА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Николай Бесмертный
    Гарно хлопці заробили на карман
  • РОМАН ГАВРИЛЕНКО
    Можна не зупинятись
  • Александр Карчевский
    30 оштрафували, з 50-ти взяли по 200-400 ..
    Гарний "бізнес ".
  • ttt7
    Сезон охоты начался,  скоро еще и фары надо за городом будет включать.. все кушать хотят) а планы не спят)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:34 Мільйонний підряд і слід смертельної ДТП: кому довірять ремонт зруйнованого вибухом будинку в Хмельницькому photo_camera 18:48 На Кам’янеччині неповнолітні їздили на мотоциклах без прав: їх затримала поліція Від читача 09:44 Хмельницька митниця інформує 18:02 «На щиті» на Хмельниччину повертаються 4 захисників: серед них одна жінка 17:21 Судитимуть чоловіків, які закинули «коктейлі Молотова» в житловий будинок у Нетішині 16:44 «Завжди і всюди вони були разом»: історія пари, яка загинула в ДТП біля Оазиса play_circle_filled photo_camera 16:05 Четверо зрадників з Хмельниччини чекають на «евакуацію» в росію 15:41 Назавжди 40: у Хмельницькому попрощалися із Валерієм Чикундою 15:06 Як український морпіх надихнув шведських байкерів: історія Ігоря Грабчака 14:17 Біля «Дитячого світу» відбудеться ярмарок ветеранського бізнесу 13:30 Керування без прав і арешт авто: житель Хмельниччини судиться з поліцією та ДБР 12:45 Хотіла авто з-за кордону — втратила 270 000 грн: шахраї ошукали кам’янчанку 12:01 У Хмельницькому відбудеться автопробіг «Дорога пам’яті» 11:18 В ДТП у Хмельницькому травмувався 22-річний водій електробайка 10:36 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:00 Попрощалися із молодою парою, яка загинула внаслідок ДТП біля «Оазису» 09:26 Знайшли 13-річну Алісу Казакову, яка зникла у Нетішині 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 20 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up