На пішохідному по Кам’янецькій “ЗАЗ” збив 18-річну дівчину

- За кермом автомобіля був 63-річний чоловік.
- Дівчина переходила дорогу по “зебрі”.
Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди на Кам’янецькій, в якій постраждала дівчина. Подія трапилась вчора, 15 грудня, прямо на пішохідному переході.
За попередньою інформацією поліції, 63-річний водій на «ЗАЗ 110307» збив 18-річну хмельничанку. Сталося це близько 17:40. Дівчина на той момент перетинала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу. Як повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області, внаслідок ДТП дівчина отримала тілесні ушкодження.
Автомобіль вилучили і помістили на арештмайданчик. За даним фактом слідчі Хмельницького райуправління поліції вже відкрили кримінальне провадження за статтею "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом" Кримінального Кодексу України. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Читач91Олександр Озяблий - півень безмозглий!!! Не здатний зрозуміти про написала Lena Gavrylenko
-
Рост СергеевШановні водії, закликаю вас бути уважними у вечірню пору. Сам пригальмовую і вам раджу перед неосвітленими переходами. Те як раптово з'являються пішоходи у темному одязі, це просто небезпечно для них і для нас. Будьте пильні на дорозі.
-
Алена ПастухЩодня перетинаю на авто цей пішохідний. Там в темну пору видимість дуже погана, І деякі автомобілі просто мчать із шаленою швидкістю. Водій міг просто вчасно не побачити пішохода, а швидкість певно була конкретна тому й вчинив наїзд.
-
Андрей МарчукДивитися по сторонах потрібно а не шурувати напроломТолик Сорокин reply Андрей МарчукАндрей Марчук Так с начало телефон пизд....ет ,а потом ( оно ) в на ушниках.!