На проспекті Миру збили 40-річного пішохода. Чоловік у важкому стані

На проспекті Миру збили 40-річного пішохода. Чоловік у важкому стані
Фото ілюстративне
  • Аварія трапилась вчора, 7 серпня.
  • За повідомленням поліції, чоловік йшов через пішохідний перехід. 

Правоохоронці встановлюють обставини ДТП, яка трапилась на проспекті Миру. Близько 1:30 ночі під колесами автомобіля «Volvo V-70» опинився 40-річний чоловік. За попередньою інформацією, за кермом автівки був 24-річний водій. Він не вибрав безпечної швидкості руху і збив пішохода. Чоловік в той момент перетинав дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Внаслідок аварії пішохода з рідними ушкодженнями забрали до травматологічного відділення Хмельницької міської лікарні. Наразі його стан важкий. 

За даним фактом слідчі вже відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Зараз з'ясовують всі обставини події. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олександр Мілюков
    Чому пішохід виходячи на нерегульований перехід непереконався що немає автомобілів.
  • Броніслав Футомський
    Не можна так трактувати-не вибрав швидкість,а пішохід впевнився,що не має під"їзджаючого транспорту ?В якому стані був пішохід в 1.30 ночі ? Щось дуже в односторонньому порядку.
  • Богдан Жилович
    Пр Миру  після ремонту і нанесення дорожної розмітки став дуже аварійно небезпечним.  Кожного разу проїзд по ньому вимагає підвищенної концентрації. Постійно їдеш й очікуєш раптового виходу на дорогу пішохода, або машина в лівому ряду загальмує і увімкне лівий поворот, ще тролейбус виїжджаючи з зупинки може вирулити на ліву смугу. Дуже небезпечна вулиця.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:11 Хмельниччину пригріє: прогноз погоди на 7 березня 19:19 Серце зупинилося після поранення: у Хмельницькому попрощались з Олегом Ковальчуком 18:30 «Писала листи, які до нього не доходили», – дружина звільненого з полону Андрія Меджибіжського photo_camera 17:27 У Хмельницькому попрощалися з військовим Володимиром Бобровим, який захищав Україну з 2014 року Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 16:47 На Хмельниччині чоловік викрав із ферми 10 мішків міндобрив: йому оголосили підозру 16:01 У Хмельницькому 7 березня попрощаються з трьома воїнами 15:14 Деталі ДТП біля Головчинців, в якій загинув військовий 14:30 Дев’ятеро жителів Хмельниччини повернулися з полону під час нового обміну 13:55 Збував зброю та допомагав виїхати за кордон: на Хмельниччині затримали киянина 13:08 Світовий рекорд у сфері медицини зафіксували у Камʼянці-Подільському 12:39 Позов від вбивці та штраф 34 тисячі: як на Хмельниччині судяться з ТЦК 12:25 Куди піти на тренування у Хмельницькому: огляд фітнес та танцювальних студій 12:03 18 тисяч за іспит на права: у Хмельницькому викрили інструктора автошколи 11:31 В ДТП біля Головчинців загинув військовий Петро Насадюк 11:05 Ремонти у під’їздах Хмельницького: що роблять і скільки це коштує 10:01 На Хмельниччині авто злетіло в кювет і перекинулося: пасажирів витягували патрульні 09:22 У Хмельницькому вперше провели обласний жіночий Молитовний сніданок 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 6 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up