Неповнолітній самокатчик збив пішохідку у Старокостянтинові. Її госпіталізували

Неповнолітній самокатчик збив пішохідку  у Старокостянтинові. Її госпіталізували
  • 14-річний хлопець на електросамокаті наїхав на жінку.
  • Потерпіла — в лікарні.
  • Поліція відкрила провадження.

В неділю ввечері, 13 липня, в місті Старокостянтинів Хмельницького району стався дорожній інцидент за участю підлітка та пенсіонерки. Неповнолітній їхав на електросамокаті і збив жінку. Про це повідомила Поліція Хмельницької області.

Як розповіли у відомстві, подія трапилась близько 22:25 години на вулиці Островського. 14-річний місцевий житель, який пересувався тротуаром на електросамокаті, збив 65-річну пішохідку. За попередніми даними, жінка йшла у тому ж напрямку, в якому рухався водій самоката. Від наїзду пішохідка впала та отримала травми. Її доправили до Старокостянтинівської багатопрофільної лікарні для надання допомоги. 

Правоохоронці задокументували обставини інциденту. У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 291 Кримінального кодексу України — порушення чинних на транспорті правил. Однак важливо зазначити, що кримінальна відповідальність за цією статтею настає лише з 16 років. Оскільки хлопцеві лише 14, до кримінальної відповідальності він притягнутий не буде. 

Відео дня

Натомість відповідальність за лікування потерпілої та відшкодування інших збитків можуть нести його батьки або законні представники. Згідно зі статтею 1179 Цивільного кодексу України, якщо неповнолітній не має власного доходу чи майна, достатнього для покриття шкоди, обов’язок відшкодування покладається на батьків.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Нагадаємо, цими вихідними біля автовокзалу у Хмельницькому сталася ДТП, в якій постраждали двоє підлітків. Зіткнулися мотоцикл і авто. Госпіталізували двох 16-річних хлопців, які їхали на двоколісному.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up