Фотоконкурс

person 1 0 visibility 65 chat_bubble 0

Диван - найважливіший елементу інтер'єру. Хтось любить, розвалившись в декоративних подушках, дивитися на ньому футбол, хтось любить відпочивати на дивані, комфортно розташувавшись після робочого дня на каблуках. А хтось любить весело стрибати на його м'якій поверхні, заливаючись від веселого сміху.

Редакція vsim.ua та партнер мережа меблевих магазинів "Ясен" оголошують фотоконкурс "Життя на дивані". Діліться креативними та оригінальними світлинами, зроблені на вашому дивані.

Не зволікайте! Ми чекаємо ваших фотографій!

Умови фотоконкурсу дуже прості:

- учасники мають бути жителями Хмельницького

- на фото обов'язково має бути людина на дивані

Увага! На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: не зможуть взяти участь у конкурсі хмельничани, які перемогли у попередніх трьох фотоконкурсах й вже отримали подарунки від vsim.ua.  

Як взяти участь 

Для того, щоб завантажити фотографію, треба натиснути синю кнопку "Взяти участь". Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані.

Звертаємо увагу: ваше фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Стартуємо 13 листопада. З цього дня приймаються фотографії на конкурс.
Завантажити їх можна до 27 листопада. 

Голосування розпочнеться 23 листопада. І триватиме до 23:59 4 грудня

Як проголосувати

Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати». Автор фото, яке набере найбільшу кількість голосів, отримає подарунок - журнальнй столик від партнеру конкурсу мережі меблевих магазинів "Ясен"

keyboard_arrow_up