Фотоконкурс

Голосування завершиться через
00 00 00 00
днів годин хвилин секунд
person 59 482 visibility 12281 chat_bubble 139

   Взяти участь   

Діти - це майбутнє нашої країни, навчання в школі - перший крок на шляху до освіти та саморозвитку. Щоб відзначити цей важливий момент у житті наших маленьких українців та підтримати їхню жагу до знань, сайт vsim.ua запускає фотоконкурс "Мій школярик".

Це чудова нагода поділитися фотографіями ваших дітей на шкільну тематику та показати, наскільки вони вже великі, розумні та готові до нових знань та викликів.

Умови фотоконкурсу дуже прості:

  • До участі у конкурсі приймаються фото дитини на шкільну тематику
  • Вік дітей - до 16 років
  • Учасники мають бути жителями м.Хмельницький

Перші сто учасників, за результатом голосування, гарантовано отримають подарунок - квиток у кінотеатр Woodmall Cinema. 

Автори трьох фото, які наберуть найбільше голосів, отримають спеціальні призи від партнера конкурсу медичної лабораторії Ескулаб.

Стартуємо 6 вересня.
Голосування розпочнеться 20 вересня. І триватиме до 23:59 30 вересня. 

Як взяти участь 

Для того, щоб завантажити фотографію, треба натиснути синю кнопку "Взяти участь". Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані. Не забудьте додати короткий опис до кожного свого фото, де ви розповідаєте про історію, настрій та особливі моменти, пов’язані з вашим знімком.

Звертаємо увагу: ваше фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Як проголосувати

Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати».

Детально про правила участі у фотоконкурсі читайте тут

keyboard_arrow_up