Фотоконкурс

person 2 0 visibility 206 chat_bubble 0

День святого Валентина - особливе свято, наповнене романтикою та коханням. На честь цього на сайті vsim.ua стартує тематичний фотоконкурс "Покажи свою любов". Хмельничани можуть надіслати світлини, на яких вони зображені разом зі своїми половинками. Переможець отримає сертифікат  від партнера фотоконкурсу мережі інтим магазинів №1 "Полуничка" на купівлю оригінального подарунку до свята.

Не зволікайте! Ми чекаємо ваших фотографій!

Умови фотоконкурсу дуже прості:

- учасники мають бути жителями Хмельницького

- на фото обов'язково має бути людина

Увага! На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: не зможуть взяти участь у конкурсі хмельничани, які перемогли у попередніх трьох фотоконкурсах й вже отримали подарунки від vsim.ua.  

Як взяти участь 

Для того, щоб завантажити фотографію, треба натиснути синю кнопку "Взяти участь". Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані.

Звертаємо увагу: ваше фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Стартуємо 22 січня. З цього дня приймаються фотографії на конкурс.
Завантажити їх можна до 10 лютого.

Голосування розпочнеться 1 лютого. І триватиме до 23:59 13 лютого.

Як проголосувати

Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати». Автор фото, яке набере найбільшу кількість голосів, отримає подарунок від партнера конкурсу мережі інтим магазинів №1 "Полуничка".

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up