Новий автобусний маршрут “Катіон - Сілістра” з’явиться у Хмельницькому

 • Чергові зміни в транспортній мережі Хмельницького.
 • Виконком затвердив відкриття нового автобусного маршруту № 61 “Катіон - Сілістра”.
 • З вівторка, 13 лютого, маршрут вийде на лінію.  
Новий автобусний маршрут “Катіон - Сілістра” з’явиться у Хмельницькому

В управлінні транспорту вважають напрям, який з’єднує Південно-Західний мікрорайон і Виставку популярним серед хмельничан. Вирішили запустити новий маршрут “Катіон - Сілістра”.  Проект рішення сьогодні, 8 лютого, затвердили на виконкомі.

Договір на перевезення укладуть з перевізником Олександром Мішиним. Попередньо на три місяці. Тобто, на лінію вийде великогабаритний автобус. На лінії з’явиться уже у наступний вівторок. Спочатку запустять 5 одиниць транспорту. Чиновники будуть вивчати пасажиропотік. При необхідності кількість машин збільшать.

Нагадаємо, що у зв’язку з транспортною реформою у Хмельницькому частину громадського транспорту зняли з Старокостянтинівського шосе. Новий маршрут має розвантажити лінію.

- Маршрут має розвантажити проспект Миру на ділянці від Сілістри до Темпу і закриє проблему забезпечення цього району з вулицями Шевченка, Подільською та речовим ринком, - вважає заступник мера Андрій Бондаренко. 

Маршрут №61

проспект Миру, Старокостянтинівське шосе, Шевченка, Подільська, Кам’янецька, Львівське шосе, Тернопільська, Молодіжна та Інституртська. У зворотному напрямку автобус з Інститутської знову виїде на Кам’янецьку, далі Подільська, Шевченка, Старокостянтинівське шосе і на Виставку.

Читайте також:

 

Коментарі (10)
 • Ольга Тимощук

  Мікрорайон Озерна точно з сиротинця. 22 маршрут прибрали, за ним 58 зник без попередження та пояснень. Хто оцінює користь для хмельничан - виборна міська влада чи окремі перевізники?

  Чекаємо відповіді.
 • Oleksandr

  Верніть 58. На Озерну нема нормального автобуса
 • Лариса Букевич

  Коментар видалено...
 • Лариса Букевич

  Коментар видалено...

Виявляється, водій «BMW», який збив двох пішоходів біля міської лікарні,  має “багату” біографією. Уже три роки проти...

Твори митця представляють у Хмельницькому обласному художньому музеї. Під час закриття мистецького проекту, 31 травня,...

Виставку художника Олександра Андрющенка "Сонячні діти. Перший дотик" можна буде побачити у музеї на Проскурівській. Фото-проект...

Електроенергію відключать через ремонт. Світла не буде з 9:00.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up