Поліція знайшла водія "Таврії", який насмерть збив пішохода у Славутському районі

Поліція знайшла водія "Таврії", який насмерть збив пішохода у Славутському районі
  • Унаслідок ДТП, яка сталася 15 листопада, загинув 47-річний чоловік.
  • Водій з місця події втік.
  • Поліція відшукала його і тепер він може сісти на термін до 8 років.

Дорожньо-транспортна пригода, яка сталася 15 листопада о 18.15, забрала життя 47-річного жителя міста Нетішин. Водій транспортного засобу "Таврія" збив чоловіка у селі Старий Кривин Славутського району і втік з місця події.

Поліція розшукала його. За кермом був 39-річний житель сусідньої Рівненської області. Він зізнався у скоєному.

За інформацією прес-служби ГУ НП у Хмельницькій області, білу "Таврію" забрали на штрафмайданчик, а чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Наразі у цій справі відкрили кримінальне провадження відповідно до частини  2 статті 286 ККУ. Водію може загрожувати ув'язнення на термін від 3 до 8 років. 

Слідчі дії у рамках кримінального провадження тривають.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:02 У Шепетівці зіткнулися легковик і мотоцикл: 21-річний водій травмувався 13:21 На Хмельниччині двоє чоловіків відкрили стрілянину на подвір'ї будинку 12:52 На Хмельниччині зафіксували землетрус 9 липня 12:01 На Хмельниччині роботодавці пропонують в середньому 15,5 тис грн зарплати Від читача 17:47 Відбулася головна подія року на Хмельниччині з інтервенційної кардіології 11:16 Вкрала у знайомого 400 тисяч гривень: на Шепетівщині судитимуть 30-річну жінку 10:43 Нарибалив на 306 тисяч гривень: у Летичеві чоловік незаконно виловив 61 кілограм риби 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:36 На Хмельниччині виявили 15 мігрантів-порушників з Індії 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:38 Майбутні вибори в Україні: що показало дослідження про місце проживання виборців 20:10 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини 19:00 Справа Крупи, фіктивні служби й не тільки: що розслідує ДБР на Хмельниччині 18:19 Не змогли врятувати: у Хмельницькому попрощалися з Євгеном Белезюком 17:44 На Красилівщині оштрафували п’яного водія електросамоката 16:52 У Славуті судитимуть чоловіка за незаконне зберігання зброї: деталі 16:07 Без батька залишилися двоє дітей: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Захаркевичем play_circle_filled 15:25 В ДТП у Дунаївцях постраждала 85-річна жінка 14:44 Де шукати лавандові поля на Хмельниччині: локації та ціни
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up