Ксенія Квітнева - Всі Статті (854)

Нова петиція про зайвий "галас" у громадському транспорті з'явилася на сайті міської ради. Автор звернення пропонує заборонити музику та рекламу, які викликають лише роздратування. А вам заважають подібні речі, коли їдете в таксі чи маршрутці? Думками діліться в коментарях.

Новенькі авто для поліції, сім тролейбусів, які вже вийшли на маршрути в місті, бої в клітці, Міжнародний день жінок у Хмельницькому та покладання квітів Кобзарю.  Якщо якусь з новин пропустили, то ви можете пригадати, що відбувалося у місті, у традиційній підбірці від vsim.ua.    

Приморозків у місті найближчим часом не прогнозують. Можливі опади дощу.

Комахи, риби, птахи, ссавці - багатьом видам загрожує вимирання. Деякі з них вже отримали статус "вимираючі", інші - "рідкісні" та "вразливі". У будь-якому випадку треба знати, які з них потребують захисту, щоб не завдати ще більшої школи природі. Для прикладу обрали рідкісні види комах - жуків-вусачів, які зустрічалися в Хмельницькій області.      

Вогонь виник у споруді по вулиці Папаніна у місті Кам’янці-Подільському. На момент приїзду вогнеборців полум'я охопило 70 квадратних метрів будівлі.

Інцидент стався у селі Маків Дунаєвецького району. Самотужки рибалки вибратися не могли.

За сьогоднішнім святом визначали, якими будуть врожай та погода. Одна із заборон стосувалася виключно чоловіків. Ще в цей день треба змайструвати годівничку для птахів.

Світло вимкнуть у період з 9.04 до 16 години. Проводитимуть ремонтні роботи.

Ім'я походить з давньогрецької мови. У перекладі означає "переможець народів".

Програма вийшла на телеекрани 8 березня, до Міжнародного жіночого дня. Цього разу Леся Нікітюк зі своєю командою були налаштовані тільки на перемогу.

keyboard_arrow_up