Ксенія Квітнева - Всі Статті (16692)

ПриватБанк запустив перший в Україні онлайн-сервіс підписки і керування постачальниками комунальних послуг. Підключитися до газопостачання можна всього в кілька кліків за допомогою Приват24.

Програма навчання Вінницької ІТ-Академії гнучка та адаптивна. Враховуючи вимоги ринку ІТ, ми продумали, які саме предмети варто вивчати, на якому етапі вони найбільш актуальні та в контексті усього процесу навчання,  і хто саме буде Вас навчати. Цей підхід працює - наші випускники одні із найбільш затребуваних на ІТ-ринку і усі працевлаштовані за спеціальностями на яких навчались.

Для будь-якої жінки чи дівчини кожна річ в її гардеробі має особливу цінність. Якщо певна блузка, спідниця, куртка або штани знаходяться в шафі жінки, значить кожна з цих речей пройшла ретельний відбір на якість і зовнішній вигляд. 

Автомобілі із Америки та Європи приваблюють багатьох своєю ціною, що значно нижча за аналоги в Україні. Часто на перешкоді такій вдалій покупці стає лише відсутність досвіду покупця, складнощі доставки та оформлення. Редакція сайту vsim.ua підготувала для Вас огляд компаній, яку допоможуть обрати автівку потрібної марки, року та комплектації.

Один із провідних китайських виробників електроніки Oppo продовжує дивувати фанатів смартфонами, ідеальними в плані співвідношення ціни та якості.

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Мешканці Хмельниччини зможуть реалізувати своє конституційне право та обрати депутатів рад всіх рівнів: обласної, районних, міських, сільських і селищних, а також міських голів та голів об’єднаних територіальних громад.

Вінницька ІТ-Академія - навчальний заклад, після завершення якого , кожного студента чекає гарантоване працевлаштування. Усі наші випускники працюють у ІТ-компаніях саме тим (за тією спеціалізацією) - на кого навчались. 

Офіційний дилер автомобілів Mitsubishi у м.Хмельницькому «МегаКарс» почав роботу у концептуальному оновленому центрі, оформленому за останніми стандартами Mitsubishi Motors. Абсолютно нова концепція, яка впроваджується японським брендом у всьому світі, підкреслює як стиль автомобілів Mitsubishi та їх статусність, так і підхід до клієнта.

Місцеві вибори — це вибори, які найбільше впливають на наше повсякденне життя. Саме від тих, кого ми обираємо до органів місцевого самоврядування, залежить якість доріг, скверів, освітлення вулиць, оновлення шкіл, лікарень і стан багатьох інших комунальних об'єктів, якими ми користуємось щодня.  

Хмельницький вчергове відвідала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Вона побувала в інфекційній лікарні, де лікують хворих на COVID-19.

keyboard_arrow_up