Ксенія Квітнева - Всі Статті (16445)

Щорічний проект до Дня закоханих від радіостанції «ОКЕЙ ФМ» офіційно завершено.  Переможці отримали подарунки від партнерів «Дона Купідона».

В найближчі вихідні ще один наш фірмовий магазин широко відчинить свої двері для відвідувачів. На цей раз в Хмельницькому. 

В усіх 11 центрах обслуговування клієнтів АТ «Хмельницькгаз» продовжуються відкриті зустрічі газовиків зі споживачами, що стартували ще восени минулого року.

Почати отримувати пасивний дохід з інвестицій в акції та облігації – реально, якщо знати всі інсайти, -  впевненні в інвестиційній компанії. Тема семінару: "e-Commerce ― є інвестиції".

В Хмельницькому 26.01.2019 року було проведено ІІІ міську Олімпіаду з ментальної арифметики! 80 дітей віком від 5 до 13 років змагалися в 4 темах та двох вікових категорія! Під час змагань всі показували високі знання, вміння та навички, здобуті за час навчання в Академії розвитку інтелекту «Смартум»!

Із введенням  згідно рішення державного регулятора НКРЕКП з січня 2020 року окремої платіжки за доставку газу – у споживачів виникло чимало запитань. Тож аби спростувати чутки та спекуляції,  - відповідаємо на ваші запитання.

Стоматолог - це один з найбільш популярних лікарів, адже у кожної людини без винятку рано чи пізно з’являються проблеми з зубами. Красива посмішка - запорука привабливості і здоров'я. Щоб вибрати лікаря, який зможе виправити ваші проблеми з зубами, сайт vsim.ua підготував огляд з ТОП-10 сучасних стоматологій Хмельницького.

Ощадбанк розширює підтримку підприємництва і розпочинає кредитування мікро- та малого бізнесу в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», запровадженої за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України.

До Дня всіх закоханих радіостанція проводить цікавий проєкт. Дзвони у студію «ОКЕЙ ФМ», дай відповіді на запитання та отримай приємні подарунки.

keyboard_arrow_up