Протягом вихідних на Хмельниччині сталося 4 аварії з постраждалими: деталі

Протягом вихідних на Хмельниччині сталося 4 аварії з постраждалими: деталі
Аварія у Красилівському районі 27 червня
  • Внаслідок ДТП травмувалися шість людей, тому числі троє дітей.

  • Одного чоловіка доставили до реанімації.

Протягом минулих вихідних, 27—29 червня, на Хмельниччині сталося чотири ДТП з травмованими. Про це повідомляють на сайті поліції області. Перша аварія сталася 27 червня близько 21:20. Біля села Радісне Красилівського району 41-річний чоловік на «Mercedes-Benz Sprinter» не впорався з керування. Через це він з’їхав у кювет. Внаслідок аварії водій травмувався — його у важкому стані доставили до реанімації Красилівської районної лікарні. Крім того, до травмпункту доставили 19-річну пасажирку авто. Вона внаслідок аварії отримала перелом ноги.

27 червня близько 12:50 сталася ще одна аварія. Цього разу — на трасі «Хмельницький — Тернопіль» поблизу села Малиничі, що у Хмельницькому районі. На сайті поліції повідомляється, що в автомобіля «SsangYong» лопнула шина. За кермом авто був 60-річний киянин. Зрештою машина з’їхала у кювет. Внаслідок ДТП травми отримала 52-річна мешканка Вінниці. Її доставили до травматологічного відділення обласної лікарні.

Ще одна аварія також сталася у Хмельницькому районі 28 червня, але вже поблизу села Пирогівці на трасі «Хмельницький — Вінниця». Там 25-річний водій «Daewoo Lanos» не врахував дорожньої обстановки та зіткнувся ще з двома авто — «Renault Koleos» та «ЗАЗ Славута». В результаті отримали травми двоє пасажирів «Daewoo» — 23-річна мешканка Ярмолинецького району та 2-річний хлопчик. Також травмувалася 12-річна пасажирка «Renault». Всі троє отримали забої, медичну допомогу їм надали на місці.

Відео дня

Неподалік того ж місця сталася аварія вчора, 29 червня, близько 19:15. Правоохоронці повідомляють, що 44-річний мешканець Хмельницького на «Lada Kalina» наїхав на 10-річну мешканку Пирогівців. Дівчинка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Її доставили до травматологічного відділення Хмельницької міської дитячої лікарні.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження на 24-25 жовтня 20:15 Графік відключень світла у Хмельницькому на 24 жовтня 19:41 На Хмельниччині 26 підприємців отримали гранти для бізнесу – які це проєкти 19:06 Нещасний випадок і завмерле будівництво: з’явився міст між Гречанами і Олешином photo_camera Від читача 19:18 Адміністрація КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» усіляко сприяє фаховому зростанню співробітників 18:43 Трьох воїнів з Хмельниччини нагородили відзнаками посмертно. Імена 18:19 Для хмельничан замовили продуктові набори на 2,6 мільйона гривень. Хто отримає? 17:48 На Хмельниччині зростає захворюваність на туберкульоз: за 9 місяців – 315 випадків 17:03 У комп’ютерному клубі Хмельницького курили в залі: власнику загрожує штраф 16:22 На щиті – четверо воїнів з Хмельниччини: хто вони photo_camera 15:39 У Хмельницькому зупинили п’яного водія, який порушив комендантську годину (ВІДЕО) 15:01 Навіки 22: у Хмельницькому попрощалися з воїном Тарасом Халавчуком 14:22 У Хмельницькій обласній лікарні будують нове реабілітаційне відділення (ФОТО) 13:45 Вважалися зниклими безвісти: загинули троє воїнів з Хмельниччини photo_camera 13:15 Сотні зруйнованих об’єктів та 9 загиблих: наслідки атак на Хмельницький за 4 роки 12:41 На межі Хмельниччини та Буковини зафіксували землетрус 12:24 Плануєш вагітність? У Хмельницькому прийматиме акушер-гінеколог, репродуктолог Лариса Ковалевська (новини компаній) photo_camera 12:05 На Хмельниччині в лікарні обікрали пацієнта: злодія розшукали 11:24 У Хмельницькому вибухнув газ у будинку — постраждала жінка 10:47 Забув сумку в кафе — а її встигли викрасти: на Хмельниччині викрили злодія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up