Ремонт дороги Т-23-14 на Хмельниччині: що вже зробили і коли планують завершити

Ремонт дороги Т-23-14 на Хмельниччині: що вже зробили і коли планують завершити
Фото - Служба автомобільниї доріг у Хмельницькій області
  • Поточний середній ремонт триває на дорозі Теофіполь-Красилів.
  • На черзі – опоряджувальні роботи.

На Хмельниччині ремонтують дорогу територіального значення значення Т-23-14 Теофіполь – Красилів – /Н-03/. Наразі роботи тривають від в’їзду в місто Красилів до села Сушки. На ділянці влаштовують верхній шар покриття дорожнього одягу зі щебенево-мастикового асфальтобетону по основному проїзду. Ремонт виконує ТОВ “СТЛ+М”. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг Хмельницької області.

Які роботи в планах:

Планують завершити влаштування верхнього шару покриття на проїжджій частині та оштукатурювання автопавільйонів. Далі приступлять до опоряджувальних робіт.

Відео дня

Як додають у Службі автомобільних доріг, на решту протяжності дороги виготовляється проектно-кошторисна документація. Повномасштабні роботи планують з наступного року.

Водіїв та усіх учасників дорожнього руху просять бути уважними та обережними, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки.

Довідка:

Дорога Т-23-14 починається в Теофіполі з автошляху Р-48, проходить через населені пункти Теофіпольського і Красилівського районів. Закінчується у селі Сушки на автошляху Н-03. Загальна довжина становить 63,7 кілометра. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Богдан Кондратюк

    Чому зупинилися роботи на дорозі Камянець Подільський-Стара Ушиця

keyboard_arrow_up