Штраф у 40 000 та 10 років без "прав": на Хмельниччині суд покарав водія скутера

Штраф у 40 000 та 10 років без "прав": на Хмельниччині суд покарав водія скутера
Фото ілюстративне: ua.depositphotos.com
  • Чоловік кермував скутером у стані сп'яніння. Це коштувало йому штрафу в майже 41 тисячу гривень.
  • Ба більше, його позбавили водійського посвідчення на найближчі 10 років.

Влітку цього року в Нетішині патрульні зупинили 32-річного водія скутера Honda, якого запідозрили у нетверезому водінні. Пройти перевірку на місці чоловік відмовився. Відтак на нього склали протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Щоправда, на засідання до суду відповідач так і не з'явився.

"Суд вчинив усі необхідні дії, щоб вчасно повідомити (особу, що притягується до адмінвідповідальності) про розгляд справи за адресою, яку він повідомив. Відповідальність за надання правдивої інформації про адресу проживання або адресу, на яку особу можна інформувати про перебіг подій по справі та особисті дані, повністю лежить на порушнику. Надання неправдивої інформації слід розглядати, як намагання у майбутньому використати цю обставину для уникнення відповідальності за адміністративне правопорушення", – йдеться у повідомленні Хмельницького апеляційного суду.

У результаті суд визнав водія скутера винним у вчиненні інкримінованого адміністративного правопорушення та застосував до нього адміністративне стягнення у виді 40 800 гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років. 

Читайте також: Саджатимуть до в'язниці: в Україні посилили відповідальність за викрадення авто

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач67
    прокурори судді чиновники їхні діти.пяними вбивають людей.і суди тривають роками.а тут якогось злидаря зразу 40 000 і 10 років треба було зразу довічно.ця країна  помилка історії.вона не має права на існування.
  • Игорь
    Конечно - преступника поймали ... пьяные чиновники и менты ездят постоянно,  это не беда ...
  • вася пупкин
    А скільки сам скутер коштує? Гадаю, менше суми штрафу :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:14 Деталі ДТП біля Головчинців, в якій загинув військовий 14:30 Дев’ятеро жителів Хмельниччини повернулися з полону під час нового обміну 13:55 Збував зброю та допомагав виїхати за кордон: на Хмельниччині затримали киянина 13:08 Світовий рекорд у сфері медицини зафіксували у Камʼянці-Подільському Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 12:39 Позов від вбивці та штраф 34 тисячі: як на Хмельниччині судяться з ТЦК 12:25 Куди піти на тренування у Хмельницькому: огляд фітнес та танцювальних студій 12:03 18 тисяч за іспит на права: у Хмельницькому викрили інструктора автошколи 11:31 В ДТП біля Головчинців загинув військовий Петро Насадюк 11:05 Ремонти у під’їздах Хмельницького: що роблять і скільки це коштує 10:01 На Хмельниччині авто злетіло в кювет і перекинулося: пасажирів витягували патрульні 09:22 У Хмельницькому вперше провели обласний жіночий Молитовний сніданок 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 6 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:58 Погода на Хмельниччині 6 березня: що прогнозують синоптики 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 6 березня 19:49 У Хмельницькому попрощаються з воїнами Володимиром Бобровим та Олегом Ковальчуком 19:30 У Хмельницькому чоловік продав чуже незамкнене авто, — поліція 18:58 Здавав ворогу координати ППО: на Хмельниччині агента фсб засудили до 15 років 18:40 Святковий стіл без клопотів: доставка страв і продуктів у Хмельницькому 18:23 «Зелені» проєкти на Хмельниччині: що роблять і хто фінансує
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up