Смертельна ДТП на Хмельниччині: загинув водій, є травмовані

Смертельна ДТП на Хмельниччині: загинув водій, є травмовані
Фото: поліція
  • Трагедія  сталась поблизу села Терешки Антонінської громади.

Смертельна аварія сталася на Хмельниччині поблизу села Терешки. Легковик вилетів у кювет та перекинувся. Унаслідок ДТП загинув водій, ще двоє пасажирів потрапили до лікарні. 

Про це повідомили у Поліції Хмельницької області.

Аварія трапилась 13 травня близько 10:20 на автодорозі сполученням «Антоніни – Теофіполь» поблизу села Терешки Антонінської громади.

За попередньою інформацією, 52-річний житель села Грушківці, який керував автомобілем Renault Kangoo, не врахував дорожню обстановку. Після цього транспортний засіб з’їхав у кювет та перекинувся. Від отриманих травм водій загинув на місці події.

Також у ДТП травмувалися двоє пасажирів — жителі Антонінської територіальної громади 1961 та 1966 років народження. Їх госпіталізували до Красилівська багатопрофільна лікарня.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть людини. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини аварії.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Алина Саркисян
    По-перше, людина - військовий, Василь воював на фронті, мав проблеми зі здоровʼям! Для усіх близьких і рідних (в тому числі хто знаходився з ним в авто), він назавжди залишиться Героєм! Ви поняття не маєте за яких обставин це сталося, і хто ті люди! І не вам судити! Це мої рідні!

    Сядьте і подумайте, що і де ви сторочите! Займіться чимось корисним, замість того, щоб вставляти своїх непотрібних нікому «5 копійок».
    Микола Марковський reply Алина Саркисян
    Вже більше половини українців на війні були. Це не дає їм право калічити людей.
  • Vita Bendiuh
    Вічна пам'ять Герою 🙏 щирі співчуття рідним....важка втрата...
    Сергій Галайдюк reply Vita Bendiuh
    Vita Bendiuh понятно... Не повністю подана інформація, нічого не сказано, що бувший військовий...
    Алина Саркисян reply Vita Bendiuh
    Сергій Галайдюк

    По-перше, людина - військовий, Василь воював на фронті, мав проблеми зі здоровʼям! Для усіх близьких і рідних (в тому числі хто знаходився з ним в авто), він назавжди залишиться Героєм! Ви поняття не маєте за яких обставин це сталося, і хто ті люди! І не вам судити! Це мої рідні!

    Сядьте і подумайте, що і де ви сторочите! Займіться чимось корисним, замість того, щоб вставляти своїх непотрібних нікому «5 копійок».
    Vita Bendiuh reply Vita Bendiuh
    Сергій Галайдюк ,а те що він на війні був,не рахується??? А що там і як сталось Ви знаєте??? Не пишіть,якщо не знаєте про Кого мова йдеться!!!
    Сергій Галайдюк reply Vita Bendiuh
    Vita Bendiuh а чого пишете - Герою? Який такий він геройський подвиг зробив? Що сам убився, і ще двох людей покалічив, то це значить Герой?
    Микола Марковський reply Vita Bendiuh
    Який герой? Що сам убився і людей покалічив. Думай ТП що пишеш.
  • Марина Марина
    Царство небесне. Дай Бог відновити здоров'я травмованим.
  • Тетяна Лопух
    Вічна пам'ять Герою, царство небесне
    Марина Марина reply Тетяна Лопух
    Герою чого, пробачте? ДТП?

keyboard_arrow_up