Смертельна ДТП з 11-річною дівчинкою у Хмельницькому: з'явилися нові деталі (ВІДЕО)

Смертельна ДТП з 11-річною дівчинкою у Хмельницькому: з'явилися нові деталі (ВІДЕО)
  • У Хмельницькому зіткнення легковика та мотоцикла закінчилося страшною трагедією. Важко повірити, що за помилку водіїв життям поплатилася дитина, яка просто стояла обабіч пішохідного переходу.
  • Журналісти місцевого телеканалу поспілкувалися із свідками аварії. Що вони розказують?

Жахлива аварія сталася в обласному центрі у суботу, 19 жовтня. На перехресті вулиці Водопровідної та Старокостянтинівське шосе зіткнулися легковик та мотоцикл. Від удару двоколісний відкинуло на тротуар, де стояла 11-річна дівчинка.

Дитину з численними травмами доправили до обласної лікарні. Кілька годин за її життя боролися медики, однак, врятувати дівчинку так і не вдалося. 37-річного мотоцикліста госпіталізували до травматології.

Деталі цієї моторошної аварії з'ясовували журналісти "33 Каналу". Їм вдалося взяти коментар в очевидця тих подій.

Тигран, є власником кафе, з камер якого вилучили відео. Він розповів, що чув звук наближення мотоцикла, за словами чоловіка, той мчав на шаленій швидкості. Коли Тигран виглянув у вікно та побачив, як мотоцикл відкинуло від автомобіля і він вилетів на дівчинку. 

  • "Як зізнаються свідки, і той, і інший порушили правила руху. Адже, перший мав би пропустити мотоцикліста. А водій мотоцикла значно перевищив швидкість", - зазначають у сюжеті. 

Окрім того, журналісти віднайшли відео, на якому частково видно момент зіткнення. Однак, сказати точно, хто ж винен у тому що сталося, наразі не можна. Це мають з'ясувати правоохоронці. Вони відкрили відповідне провадження. Окрім того, поліціянти просять відгукнутися усіх свідків аварії.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Сергій
    Ясно одно! Низкий уровень дисциплины дорожного движения в Украине. Вывод один - не правильная организация работы полиции, коррупция, непрофессионализм, разгильдяйство, некомпетентность в этой же самой полиции. А в Хмельницком так особенно это заметно. Бардель. Кумовство. Селооооо!
  • Диана Зайонц
    Я звісно не експерт, але водій легковика однозначно порушив ПДР, а стосовно мотоцикліста (судячи з фото та цілісності мотоцикла) можу сказати , що якби його швидкість була більше 100км/год, то він би не впав на тротуар, а зупинився десь аж в "Моцарті". Співчуття сім'ї загиблої дівчинки, дуже боляче та прикро.
  • Віталій Малий
    мотоцикліста взагалі могло бути не видно...перевищував швидкість і появився із-за машини
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:52 Палало 500 «квадратів»: у Хмельницькому сталась пожежа на складі 18:18 Якою буде погода на Хмельниччині у неділю, 22 березня 17:27 На Хмельниччині попрощались із трьома військовими, які вважалися зниклими безвісти 16:44 П’яний і без прав: у Кам’янці зупинили водія Від читача 12:30 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 16:01 Гурт «Антитіла» присвятив пісню загиблому пілоту Олексію Месю: на концерті була його дружина 15:02 Скільки коштують і як виглядають найдорожчі квартири на оренду в Хмельницькому photo_camera 13:23 Біля Хмельницького в авто виявили гранати та гранатомет: водієві оголосили підозру 12:24 Вбивства, ухилянти, «схеми» лікарів: головні факти про злочинність на Хмельниччині 2025 11:21 Побив до втрати свідомості та обікрав: на Хмельниччині винесли вирок нападнику 10:28 Хмельницький втратив відомого тренера з боксу: не стало Анатолія Чумакова 09:30 На трасах Хмельниччини триває ремонт: де вже оновили покриття
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up