У Хмельницькому під час комендантської зупинили пʼяну водійку

У Хмельницькому під час комендантської зупинили пʼяну водійку
  • Подія сталась на проспекті Миру.

У Хмельницькому патрульні поліцейські зупинили автомобіль Daewoo під час комендантської години. За кермом перебувала жінка з ознаками алкогольного сп’яніння.

Про це повідомили у патрульній поліції.

Інцидент стався на проспекті Миру. Під час спілкування з кермувальницею інспектори помітили у неї характерні ознаки алкогольного сп’яніння. Жінці запропонували пройти огляд на місці зупинки транспортного засобу у встановленому законом порядку.

Водійка погодилась пройти перевірку за допомогою приладу Dräger. Результат тесту показав 1,55 проміле алкоголю в організмі, що майже в 6 разів перевищує допустиму норму.

На жінку патрульні склали адміністративні матеріали за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також: Зупинили за брудний номер — на Хмельниччині виявили п’яного водія

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Юлія Номировська
Юлія Номировська - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up