У Хмельницькому під час поїздки у тролейбусі травмувалася пенсіонерка

У Хмельницькому під час поїздки у тролейбусі травмувалася пенсіонерка
Фото ілюстративне
  • Тролейбус різко загальмував і жінка впала.
  • У результаті вона зламала ногу.

Інцидент трапився ввечері 8 липня в тролейбусі сполученням «Катіон — Ракове». На вулиці Чорновола, неподалік зупинки громадського транспорту «Військовий госпіталь», тролейбус різко загальмував і 69-річна пасажирка не втрималася та впала на підлогу.

У результаті жінка постраждала. У неї діагностували перелом стегнової кістки. Її госпіталізували до травматологічного відділення міської лікарні. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Читайте також: На Хмельниччині мікроавтобус наїхав на велосипедистку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (35)
  • Марьяна Надольна
    Я була в такій самій ситуації!Аж з сидінь позлітали.Хлопцям захотілося перебігти дорогу перед тролейбусом,добре що водій швидко зреагувала!
  • Тетяна
    Співчуваю жінці. А ще в тролейбусному так всі бояться, шоб тільки  швидку не викликали, бо травма під час руху і т.д і т.п для них ні до чого...

    Була в ситуації з різким гальмуванням, як раз, коли платила кондукторці за проїзд. При тому, що я і трималася в салоні ТЗ за поручні, через  мить я вже лежала в проході, а поруч кондукторка. Ключовим словом є ПОРУЧ, бо прохід був завузьким і вона по інерції летіла" на мене
  • Оля Чорная
    Несчастный случай. Не думаю что вина водителя. Возможно просто не удержалась на ногах женщина во время торможения транспорта. А на дороге может быть всякое.
  • Людмила Сікора
    Потрібен світлофор. Мабуть хтось вийшов на зебру, а водій не зреагував. На цій зупинці завжди ЧП, бо ніхто на зебру НЕ РЕАГУЄ.
    Vitaly Davidovich reply Людмила Сікора
    Мінусують водії, які порушують правила. Тому потрібні світлофори, особливо на таких ділянках.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:21 На Хмельниччині двоє чоловіків відкрили стрілянину на подвір'ї будинку 12:52 На Хмельниччині зафіксували землетрус 9 липня 12:01 На Хмельниччині роботодавці пропонують в середньому 15,5 тис грн зарплати 11:16 Вкрала у знайомого 400 тисяч гривень: на Шепетівщині судитимуть 30-річну жінку Від читача 17:47 Відбулася головна подія року на Хмельниччині з інтервенційної кардіології 10:43 Нарибалив на 306 тисяч гривень: у Летичеві чоловік незаконно виловив 61 кілограм риби 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:36 На Хмельниччині виявили 15 мігрантів-порушників з Індії 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:38 Майбутні вибори в Україні: що показало дослідження про місце проживання виборців 20:10 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини 19:00 Справа Крупи, фіктивні служби й не тільки: що розслідує ДБР на Хмельниччині 18:19 Не змогли врятувати: у Хмельницькому попрощалися з Євгеном Белезюком 17:44 На Красилівщині оштрафували п’яного водія електросамоката 16:52 У Славуті судитимуть чоловіка за незаконне зберігання зброї: деталі 16:07 Без батька залишилися двоє дітей: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Захаркевичем play_circle_filled 15:25 В ДТП у Дунаївцях постраждала 85-річна жінка 14:44 Де шукати лавандові поля на Хмельниччині: локації та ціни 14:23 Який дитячий одяг буде найпопулярнішим цього сезону? (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up