У Хмельницькому пільговики зможуть безкоштовно їздити у тролейбусах лише з е-квитком

У Хмельницькому пільговики зможуть безкоштовно їздити у тролейбусах лише з е-квитком
  • Із 1 січня 2021 року пільговик, який не має електронного квитка, не зможе безкоштовно проїхати у транспорті.

З 1 січня 2021 року проїзд у тролейбусах міста Хмельницького здійснюватиметься виключно за наявності електронного квитка. Про це йдеться у повідомленні на сайті міської ради.

  • "У зв’язку з впровадженням у  тролейбусах електронного квитка, посвідчення пільговика не даватиме право на безплатний проїзд. Тобто для осіб, які мають право на пільговий проїзд і ще не отримали е-квиток, проїзд у міському електротранспорті буде платним", - наголосив заступник міського голови, куратор транспортної галузі міста Андрій Бондаренко.

Відтак, у містян є ще місяць і 10 днів для того, щоб отримати безкоштовну картку для проїзду. Е-квиток видають пільговикам, які є у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги. 

Отримати е-картку для проїзду безплатно хмельничани можуть:

- у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Соборній, 16 та вул. Грушевського, 86,

- у громадських приймальнях Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання, що знаходяться за адресами: вул. Проскурівська, 56; вул. Перемоги, 10 Б; вул. Шевченка, 99; вул. Інститутська, 18 та вул. Проскурівського підпілля, 32 (Управління праці та соціального захисту населення).

Документи, необхідні для отримання електронного квитка:

  • паспорт громадянина України;
  • індивідуальний податковий номер;
  • документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Прийом громадян проводиться відповідно до встановленого регламенту роботи виконавчих органів міської ради:

  • понеділок, вівторок, середа, четвер – з 10 до 16 години,
  • у п’ятницю – з 10 до 15 години,
  • обідня перерва – з 12 години до 13 години.

Нагадаємо, раніше ми детально писали про те, які які зміни чекають на транспорт Хмельницького в 2021 році.
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (25)
  • Любов Сердунич
    НАВІЩО ЩЕ Й ЦІ УСКЛАДНЕННЯ?!?  Та ще й категоріям людей, у яких - і без того СКЛАДНЕ ЖИТТЯ!..
  • Dmytro
    У місті вирішили пришвидшити поширенні ковіда? І заодно зменшити кількість пенсіонерів, типу природній відбір чи як? Навіть після такого Симчишин хороший мер?
  • Антоніна Іванова
    Чому обмежений період отримання картки?
  • Валерий Калита
    зачем она нужна если один х... ты в случае контроля должен подтверждать её удостоверением, бред сивой кобилы
    IGOR reply Валерий Калита
    Она нужна, чтобы Электротрансу выделяли компенсацию на льготников не миллиарды впустую, а под реальное количество.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Погода зміниться: прогноз на 26 листопада для Хмельниччини 20:53 Графік відключень світла на 26 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:03 У Хмельницькому патрульні розшукали водіїв маршруток, які порушували ПДР (ВІДЕО) 19:32 У Хмельницькому завтра попрощаються із військовим Сергієм Рабошуком Від читача 12:37 Шахраї масово продають фальшиві водійські посвідчення від імені МВС у Telegram 19:01 На Хмельниччині затримали іноземку, яку роками розшукували за торгівлю дітьми 18:35 Планові відключення світла у Хмельницькому на 26 листопада (АДРЕСИ) 18:01 На щиті — військові з Хмельниччини: Гундич Роман, Ліневський Руслан, Підлипчук Ростислав, Поліщук Анатолій, Самойленко Олександр 17:36 Скільки заробляють медзаклади Хмельницького на оренді та хто займає найбільші площі 17:14 Робота від Хмельницького ТЦК та СП: які вакансії пропонують 16:48 Хмельничан просять не зливати жир у каналізацію: пояснили чому 16:14 У Хмельницькому попрощалися з 29-річним добровольцем Олегом Романюком 15:41 Курячі яйця дорожчають. Порівнюємо ціни у Хмельницькому 15:04 На Хмельниччині зросла кількість хворих на ГРВІ та COVID-19 14:36 Житель Хмельниччини загинув у ДТП з фурою на Вінниччині 14:01 У Хмельницькому попрощалися з воїном Сергієм Седзюхом: був єдиним сином і батьком двох дітей 13:18 1000 доларів за безкарність: на Хмельниччині затримали пʼяного водія 12:41 Де хмельничани шукають собі пару під час війни (ОПИТУВАННЯ) photo_camera 12:27 У Славуті на "зебрі" збили 31-річну жінку 11:53 Із ножем погрожував поліцейським: на Хмельниччині затримали чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up