У Хмельницькому зареєстрували першу розмитнену "євробляху"

У Хмельницькому зареєстрували першу розмитнену "євробляху"
  • У Хмельницькому сервісному центрі МВС зареєстрували "Skoda Octavia" 2003 року випуску. 
  • Вказане авто було розмитнено за новими ставками акцизного податку.
  • Відтак, його власник тепер має авто з державною реєстрацією.

У Хмельницькому сервісному центрі МВС вперше відбулася реєстрація автомобіля, ввезеного з-за кордону, з екологічним стандартом нижче "Євро-5". Про це повідомили у сервісному центрі МВС в Хмельницькій області.

Сталося це сьогодні, 4 грудня. Власник "Skoda Оctavia" 2003 року випуску розмитнив свій автомобіль за новими ставками акцизного податку. Сертифікат, який надано — "Євро-3".

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада підтримала нові правила розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією. Так, для бензинових двигунів об'ємом до 3000 і більше 3000 куб. см вводяться базові ставки відповідно €50 і €100. Для дизельних двигунів об'ємом до 3500 і більше 3500 куб. см - €75 і €150. Також ввели великі штрафи за порушення правил ввезення таких автомобілів на територію України. Нові закони набули чинності 25 листопада. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (76)
  • vlad
    я розмитнив свій Jaguar S-Type в Польщі за 800 доларів, а в Україні треба заплатити  2500 доларів. Хіба Польща не Європейська країна?
    Роман Новіков reply vlad
    а за рік скільки  треба в Польші страховки заплатити ?Тому і 800 за кілька років там буде з податків значно більше ніж 2500!!!!
  • Дмитро
    Це чергове знущання влади над простим народом. Зарплату  піднімають на копійку,а комунальні і різні побори піднімають  на тисячі. Влада дочекається ще одного Майдана.
    Tornike Qebadze reply Дмитро
    А что майдан решил? Сделал жизнь лучше? Чего добился майдан? Он сам по себе беспредел, и привел к полному беспределу и полнейшей жизненной жопе. Еще один беспредел, то бишь майдан- и все, украина- руина в реале, а не на словах.
  • Протас
    Нічого їм не зробиться, гроші є. Перед введенням воєнного стану долари з банків вимели за години :-)
  • Юрій Петрович
    Для довідки сказали б кулько платежів пішло на розмитнення шкоди 2003 по закону 8487 і кулько в цьому випадку?? Кулько перша реєстрація??? І кулько брокер оцінив свою роботу??? Кулько митниця оцінила шкоду2003???
    Сіма reply Юрій Петрович
    Кульку всім. І митниці, і реєстрації, і брокеру. Всім кульку
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:46 Майже у 16 разів вище норми: на Хмельниччині спіймали нетверезого водія 19:09 На Шепетівщині набирають поліцейських для роботи у школах 18:41 На Хмельниччині через спеку запровадили обмеження для вантажівок 18:07 У Хмельницькому 25-річна жінка випала з четвертого поверху: що відомо Від читача 10:27 Хмельницька митниця інформує 17:39 «На щиті» — четверо воїнів з Хмельниччини: Олександр Гоменюк, Олександр Ковальчук, Олег Мельничук та Сергій Рижов 17:01 Вирвав з рук хмельничанки телефон та побив її: поліцейські затримали чоловіка 16:17 Із 23 червня у Хмельницькому ремонтуватимуть Західно-Окружну: що потрібно знати водіям 15:41 Гроза з градом насувається на Хмельниччину: оголошено штормове попередження 15:02 37-річний чоловік помер від укусу комахи на Хмельниччині 14:24 Поліція Хмельницького шукає працівників: перелік вакансій 13:41 Зчитали сигналізацію та обікрали авто: у Хмельницькому судитимуть двох чоловіків 13:03 Виграв у смерті залізні ноги: як морпіх із Хмельниччини вчиться жити після важкого поранення 12:38 Хмельничан попередили про затримки тролейбусів через зрізання дерев 12:01 У Хмельницькому на добу відключать воду: перелік мікрорайонів 11:21 Біля магазину на Панаса Мирного сталася бійка: важко побили чоловіка 10:46 Небо під контролем: реальна роль БПЛА у бою (соціальна реклама) 10:32 Зіткнення мотоцикла і Renault: постраждав 73-річний водій 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:41 5 ворожих БпЛА знищили на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up