У Кам‘янці-Подільському автівка збила пенсіонерку на парковці

-
Аварія сталась на території гуртівні.
-
65-річна жінку відвезли до лікарні.
У Кам’янці-Подільському сталась ДТП, в якій травмувалась 65-річна пішохідка.
Деталі повідомили в поліції.
Аварія сталась 23 квітня близько 13:30 години по вулиці Крип’якевича на території гуртівні.
36-річний кам’янчанин за кермом «Mercedes Benz» давав заднім ходом на парковці і наїхав на 65-річну жительку села Гуменці. Жінка в цей час проходила по території парковки. Внаслідок аварії пішохідка травмувалась. Її відвезли до лікарні.
За даним фактом правоохоронці, які розслідують злочини у сфері транспорту, відкрили кримінальне провадження. Автомобіль помістили на штрафмайданчик. Розслідування триває.
Читайте також:
- Отримала вирок водійка, яка збила літню жінку на електровелосипеді
- Смертельна ДТП у Камʼянці: загинула 16-річна дівчина
- 16-річна Софія Іскрук загинула в ДТП у Кам’янці. Що відомо про школярку
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.