В ДТП у Летичівському районі загинуло двоє людей. Ще четверо травмувалося

В ДТП у Летичівському районі загинуло двоє людей. Ще четверо травмувалося
  • Водій на "Audi" вирішив обігнати інші автомобілі та вилетів на смугу зустрічного руху. 
  • Його автівка врізалась у "Volvo". В смертельному ДТП не вижило двоє пасажирів "Audi". 

Смертельна аварія трапилась в селі Лісо-Березівка Летичівського району. Вчора ввечері, 10 серпня, там зіткнулися автомобілі "Audi A4" і "Volvo C-60". За попередніми даними, 21-річний водій на "Audi" хотів обігнати інші машини і виїхав на зустрічну смугу. Там він зіткнувся з "Volvo", за кермом якого був 45-річний чернівчанин. Про це повідомляють у прес-службі ГУНП у Хмельницькій області. 

В результаті ДТП травмувалися четверо людей та ще двоє від отриманих травм померли в лікарні. Серед загиблих – 64-річний батько водія «Audi» та його 80-річна пасажирка.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Наразі вирішується питання про затримання водія в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Alexander Podolski
    Їхали без ременів безпеки?.. - Водії залишилися живими, хоча у випадках ДТП вони найбільш вразливі...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:42 Замість служби — СТО: повідомили про підозру екскомандиру військової частини з Хмельниччини 16:05 Як хмельницькі нардепи голосували за декриміналізацію порно (ІНФОГРАФІКА) 15:20 Під час російської атаки на Хмельниччину загинули військові: ДБР розпочало провадження 15:01 «Мав золоті руки»: у Хмельницькому попрощались із Героєм Андрієм Мазуром Від читача 13:07 Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 14:21 У ДСНС Хмельниччини знову змінився керівник: деталі 13:53 Ексначальники поліції Хмельниччини: чим запам’яталися і де вони зараз 13:13 У Хмельницькому водій врізався у припарковане авто та втік з місця ДТП: його розшукали 12:30 Лікарня у Хмельницькому отримала найпрестижнішу відзнаку за лікування інсульту 11:55 Браконьєра з Хмельниччини засудили до 2,5 років обмеження волі 11:13 У Старокостянтинові п’яний хлопець за ніч викрав два авто зі стоянки 10:19 Які ліцеї Хмельницького мають найбільше випускників-відмінників 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Бойову медикиню з Хмельниччини нагородили орденом «За мужність» 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:36 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:00 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини: імена 18:17 У Райківецькій виправній колонії у пакеті з сухофруктами знайшли наркотики 17:40 Судитимуть експолісмена з Хмельницького, який привласнив 2,5 млн грн речових доказів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up