В «Електротрансі» розповіли про перший місяць роботи з QR-кодами в тролейбусах

В «Електротрансі» розповіли про перший місяць роботи з QR-кодами в тролейбусах
  • З початку запровадження безготівкового розрахунку в електротранспорті придбали тисячу квитків.
  • В деяких тролейбусах зривають наліпки з QR-кодами.
  • Кондукторів попередили про дисциплінарну відповідальність за перешкоджання купівлі квитків за допомогою смартфона.

10 травня в Хмельницькому офіційно запустили безготівкову систему оплати за проїзд в тролейбусах. В «рогатих» розмістили наліпки із QR-кодами. За їх допомогою власники смартфонів і рахунку в банку можуть придбати право на проїзд.

З перший місяць через QR-код придбали більше тисячі квитків. Як розповів vsim.ua директор КП «Електротранс», в основному цією послугою користується молодь. Також він зазначив, що якихось змін в пасажиропотоці на підприємстві поки не помічають.

Корисне посилання

Актуальні ціни на SMA у Хмельницькому на Automoto.ua.

Проблемою в «Електротрансі» є те, що в деяких тролейбусах наліпки з кодами зривають. Віктор Паламарчук зазначає, що переважно це роблять пасажири. Припускає, що вони просто необізнані або їх наліпки дратують. Та не приховує, що подібне помічали за кондукторами.

 - По перших днях ми спостерігали, що наші кондуктори хотіли трішки позривати. Я зробив збори і всіх попередив під розпис. Якщо вони зривають, чи кажуть пасажирам, що коди не працюють і вимагають оплатити готівкою, то будуть мати проблеми. Поки ситуація нормальна. Єдиний випадок був десь тиждень тому. Проблема в тому, що кондуктор - старша жінка і місяць була на лікарняному й не все знала про нову систему. Пасажири поставилися із розумінням. А ми провели з нею бесіду. Думаю. Що надалі все буде нормально, - каже Віктор Паламарчук.

Опитування

Чи користуєтеся ви QR-кодом для оплати проїзду в тролейбусі?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Evgen Grabovsky
    Моя спроба скористатись безготівкою.

    https://www.facebook.com/vurdalaka.grey/posts/1068864053246604?pnref=story
    Сергій Якубенко reply Evgen Grabovsky
    в мене часто сам код просто не сканує.
  • Roman Pelenychko
    Перевіряйте і редагуйте текст перед публікацією!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Синоптики попередили про потепління до +30 градусів на Хмельниччині 17:39 Сексуальне насильство на дорогах Хмельниччини або чим може закінчитися пропозиція «довезти» 17:03 На щиті повертаються троє воїнів з Хмельниччини: Федір Алєксєєв, Ігор Кучерявенко та Руслан Шаровський 16:17 Замах на зґвалтування 13-річної дівчини: нагородили жителів Хмельниччини, які врятували дитину Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 15:17 У Хмельницькому відбувся 34-й випуск офіцерів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) 14:24 У Хмельницькому попрощалися з 27-річним Богданом Трачем, який загинув від удару дрона 13:33 До 500 тисяч доларів: які будинки продають в передмісті Хмельницького photo_camera 12:28 На Хмельниччині ремонтують дороги: де тривають роботи 11:30 Травмувалася 14-річна дівчина: на Хмельниччині сталося три пожежі за добу 10:43 Хотіла навчитися інвестувати: 75-річна хмельничанка стала жертвою аферистів 09:30 Поліцейські розшукали родичів літньої жінки, яку знайшли на Тернопільській 20:45 Спека і без опадів: погода 20 червня на Хмельниччині 20:01 Понад 2 роки вважався зниклим: у Хмельницькому попрощалися з 30-річним Віктором Ковалем 19:02 На Хмельниччині під час руху загорілася вантажівка: гасили рятувальники (ВІДЕО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up