В поліції розповіли, скільки розшукали водіїв, які втекли з місця ДТП

В поліції розповіли, скільки розшукали водіїв, які втекли з місця ДТП
Фото - "Слово і Діло"
  • За чотири місяці в області зафіксували 150 аварій, де водії покинули місце аварії.
  • Патрульні розповіли про те, яка відповідальність для них «світить».

За чотири місяці цього року зафіксували 150 дорожньо-транспортних пригод, в яких водії залишили місце пригоди, з яких у 139 – водіїв вже встановили і на них склали відповідні матеріали. Про це повідомляють у пресслужбі Управління патрульної поліції Хмельницької області. Наразі патрульні розшукали 93% водіїв, які покинули місце ДТП.

В поліції нагадують, що повинен зробити водій, причетний до аварії:

  • зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди;
  • увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки;
  • не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди;
  • вжити можливих заходів для надання домедичної допомоги потерпілим, викликати "швидку"
  •  у разі неможливості виконати дії, перелічені в попередньому пункті, відвезти потерпілого до найближчого лікувального закладу своїм транспортним засобом, попередньо зафіксувавши розташування слідів пригоди, а також положення транспортного засобу після його зупинки; у лікувальному закладі повідомити своє прізвище та номерний знак транспортного засобу (з пред'явленням посвідчення водія або іншого документа, який посвідчує особу, реєстраційного документа на транспортний засіб) і повернутися на місце пригоди;
  •  повідомити про ДТП поліцію, записати прізвища та адреси очевидців, чекати прибуття поліцейських;
  • вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди, огородження їх та організувати об'їзд місця пригоди;
  • до проведення медичного огляду не вживати без призначення медичного працівника алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, які входять до офіційно затвердженого складу аптечки).

Як додають патрульні, в разі залишення місця ДТП водієві загрожує штраф - 3400 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:01 На Хмельниччині серед ночі розшукали хлопця, який не повернувся додому 15:22 На Хмельниччині пʼяний чоловік вдарив юнака пляшкою по голові 14:44 Після понад 4 років полону на Хмельниччину повернувся Ярослав Радзімірський 14:04 На Хмельниччині судитимуть жінку, яка викрала з картки знайомого 400 тис грн Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 13:23 На Хмельниччині викрили схему переправлення чоловіків до Молдови 12:42 Перевірили воду на пляжах: у Південному Бузі виявили відхилення 12:03 У центрі Хмельницького підлітки на електросамокаті потрапили під авто 11:29 У Хмельницькому районі п’яний водій прокатав дівчину на капоті. Вона у лікарні 11:01 У Гречанах загорівся дах житлового будинку photo_camera 10:12 У центрі Хмельницького перекриють рух транспорту 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:10 У Кам’янці загубилась дитина. Поліцейські шукають батьків (ОНОВЛЕНО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 17 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 До +30° без дощів: погода на Хмельниччині 17 липня 20:54 Три мільйони на ремонт біля філармонії: деталі проєкту play_circle_filled photo_camera 20:12 Загинуло троє воїнів з Хмельниччини: Сергій Башкіров, Андрій Заєць та Олександр Столяр 19:29 Відключення світла у Хмельницькому 17 липня: у списку понад 180 вулиць (АДРЕСИ) 18:44 У Хмельницькому шукають водіїв тролейбусів: запрошують на навчання 18:01 На Хмельниччину «на щиті» повертається 22-річний військовий Микола Месоєдов
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up