Водій маршрутки у Кам’янці відмовив військовому у пільговому проїзді. Його звільнили

-
Пасажири просили водія дозволити захиснику проїхати по пільзі.
Декілька днів тому водій маршрутки у Кам’янці-Подільському відмовив військовослужбовцю у пільговому проїзді. Про це повідомив заступник мера Сергій Васильченко під час чергового брифінгу.
Йдеться про водія приватного маршруту №6. Захисник забув своє пільгове посвідчення. Натомість водій маршрутки відмовився його підвозити, навіть попри прохання інших пасажирів.
Про інцидент дізналися у міській раді та вирішили з’ясувати подробиці із перевізником маршруту та самим водієм. Сергій Васильченко зазначив, що водія вже звільнили.
— Я хотів би повідомити про той інцидент, який стався з військовим, якого не захотіли перевозити. Була проведена робота і підприємець звільнив водія, який був тоді на маршруті. Тому це питання вирішено, але моніторинг буде проводитися і надалі, — каже заступник міського голови.
До слова, гроші на пільгові перевезення виділяють із бюджету громади. Після того їх розподіляють між перевізниками.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
А владі вже давно пора думати,що вони будуть робити з такою кількістю ветеранів....