Водіїв попереджають про можливий ускладнений рух на дорозі Н-03: які роботи тривають

Водіїв попереджають про можливий ускладнений рух на дорозі Н-03: які роботи тривають
Фото - Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області
  • Проводять реконструкцію дороги національного значення Житомир – Чернівці.
  • Роботи тривають на ділянці між селами Пашутинці і Пашківцями.
  • Рух на відрізку дороги може бути ускладнений.

Продовжується реконструкція дороги Н-03 Житомир – Чернівці. Станом на сьогодні, 17 серпня, роботи тривають на відрізку між селами Пашутинці і Пашківці. Підрядником є ПрАт "Хмельницьке ШБУ-56" (АТ "URD "Українські дороги").

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг Хмельницької області, наразі на ділянці завершують влаштування основи дорожнього одягу із суміші М20 по лівій смузі руху. На черзі -  наступні шари покриття з асфальтобетонної суміші, розмітка, бар’єрне огородження та нові знаки.

Окрім цього, за інформацією САД у Хмельницькій області, продовжують реконструкцію мосту через Бужок, який знаходиться в межах вищевказаного відрізку  Н-03. Там наразі виконують роботи з бетонування деформаційного шва нульової опори та випробування основи лежня третьої опори мосту по лівому проїзду. 

Відео дня

Водіїв та всіх учасників дорожнього руху просять бути уважними та обережними. Рух автомобілів може бути точково ускладнено. Усіх закликають дотримуватись швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків/дорожньої розмітки у місцях проведення ремонтних робіт. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up