Йшла по узбіччю: на Хмельниччині ВАЗ збив жінку

Йшла по узбіччю: на Хмельниччині ВАЗ збив жінку
  • Аварія сталася у Шепетівці.
  • 71-річну жінку госпіталізували.

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 17 листопада, у Шепетівці. Ввечері неподалік перехрестя Старокостянтинівського шосе і вулиці 400-річчя Шепетівки 34-річний місцевий житель на автомобілі «ВАЗ 21063» збив пенсіонерку, яка йшла по узбіччю проїжджої частини в попутному напрямку. Про це поінформували у секторі комунікації поліції області.

У результаті ДТП 71-річна жінка отримала ушкодження. Її госпіталізували до травматологічного відділення Шепетівської центральної районної лікарні.

За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі встановлюють усі обставини події.

Відео дня

Нагадаємо, у Шепетівці 17 листопада просто на пішохідному переході автомобіль збив двох жінок. 

Читайте також: У Хмельницькому п'яний водій пошкодив одразу три припарковані автомобілі (ФОТО)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня 21:01 На Хмельниччині очікується негода 9 травня: заморозки та дощі 20:17 Робота у Хмельницькому: які є пропозиції та скільки платять 19:51 У Хмельницькому будуть відключення світла 9 травня (АДРЕСИ) 19:23 Скаржився на здоров'я: жителя Хмельниччини заcудили за відмову служити 18:49 У Хмельницькій міськраді провели засідання виконкому. Основні рішення 18:07 У патрульну поліцію Хмельниччини запрошують на роботу: які вимоги та зарплата 17:28 Воював після поранення: у Хмельницькому попрощались з Василем Тимощуком photo_camera 16:54 Підприємець намагався відкупити працівника в ТЦК. Його судили 16:23 На Хмельниччині затримали адвокатку – допомагала чоловікам виїжджати за кордон 15:34 Дев'ятьох військових з Хмельниччини відзначили нагородами посмертно. Імена 14:56 Смертельна ДТП з трьома загиблими на Зарічанській: репортаж із суду play_circle_filled 14:29 Заморозки до -5 прогнозують на Хмельниччині 13:49 На Хмельниччині більше місяця шукають 20-річну Яну Цомпель
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up