Загинули дитина та водій: моторошна ДТП сталась на Хмельниччині

Загинули дитина та водій: моторошна ДТП сталась на Хмельниччині
Фото: Головне управління ДСНС у Хмельницькій області
  • Поблизу Ямполя зіткнулись легковик та вантажівка.
  • Двоє загинуло, ще троє людей травмувалось.
  • Рятувальники деблокували тіла загиблих.

Сьогодні вранці, 29 червня, на Хмельниччині сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода: в результаті зіткнення автівок загинули двоє людей, ще троє — потрапили до лікарні. На місце події виликали рятувальників – вони деблокували тіла загиблих. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Хмельницькій області.

Сигнал про аварію до рятувальників надійшов сьогодні о 08:22. За попередньою інформацією, на дорозі поблизу села Ямпіль Шепетівського району зіштовхнулися легковий автомобіль «Renault Kangoo» та вантажівка «MAN».

На місце події одразу виїхали рятувальники, медики та правоохоронці. Надзвичайники від’єднали акумуляторні батареї від живлення, щоб уникнути загоряння. Також із понівеченого легкового авто вони деблокували тіла двох загиблих — водія та одного з пасажирів. За даними рятувальників, внаслідок зіткнення на місці події загинули водій легковика, 1976 року народження та один із пасажирів — підліток 2013 року народження.

Відео дня

Крім цього, в аварії постраждали ще троє осіб. Двоє з них — пасажири легкового автомобіля, один із яких також є неповнолітнім. Спільно з медичними працівниками, рятувальники транспортували травмованих до карети швидкої допомоги. Їх доправили до Білогірської багатопрофільної лікарні. Травми отримав також і водій вантажівки.

На місці продовжували працювати правоохоронці: вони з’ясовують причини та обставини події.

Нагадаємо, наслідки ще однієї аварії усували рятувальники. ДТП сталася у Хмельницькому районі. За попередніми даними, внаслідок події травмувалися двоє людей. Про це ми розповідали в окремому матеріалі.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Богдаша Прокопишина
    Степан Томашевський тому що нефокт що одна приїде в чесно в країні У
  • Степан Томашевський
    Зрозуміло  що горе але навіщо три швидких..Може хтось потребує допомоги..
    Леся Янчук reply Степан Томашевський
    Степан Томашевський певно краще знати тим, хто викликав і за кількістю по страждалих. А можливо реанімація потрібна?
    Інна Тімош reply Степан Томашевський
    Степан Томашевський  загинуло двоє людей, крім цього, в аварії постраждали ще троє осіб.
    Як на вашу думку, одна швидка мала надати усім допомогу та забрати у лікарню?

keyboard_arrow_up