В дурних батьків цього малого треба конфіскувати квартиру ,продати її а за виручені гроші найняти розумних людей які будуть дурним батькам пояснювати що дурними бути це дорого
Дві жінки та трирічна дитина постраждали у ДТП на Молодіжній.
Muraveyyy
Та ну зле їй стало, це видумки , надіюсь поліція не лоханулася і вилучила реєстратор з відеозаписом їзди , у цій марці автомобіля він має бути вмонтований у дзеркало заднього виду
Подія сталась у Мар’янівці Хмельницького району.
Зараз підліток перебуває в міській дитячій лікарні.
Тарас Осецький
Падіння на швидкості 40 км/год з самокату дорівнює падінню з четвертого поверху , а розвивають вони й набагато більшу швидкість. Думаємо, купуємо, лікуємо.
Моторошна аварія трапилась неподалік Хмельницького.
В ній загинув 15-річний Тимофій. Троє людей травмувались.
Живи повільно, Живи на повну
Аліна Рудь знов тупо. Бачив я смерть біля себе, і бачу її зараз майже щодня, хлопців шкода що гинуть щодня, водія цивільного шкода, який по своїй не розумності загубився і зараз немає можливості його забрати. А тих хто по глупості або щоб похизуватися гине? Ви їх ставите в один ряд? І вони для вас однакові?
П’яний водій збив 17-річного велосипедиста у Понінці.
За даними слідства, поліцейські допомагали приховати докази.
Natasha Ria
Боже, яке це горе для батьків, а вони ще сволочі хочуть відкупитися грошима, і поліція ще в цій трагедії допомагає !!! Таких поліцейських також садити за грати по всій строгості закону і не допускати в подальшому до служби!!! Сумно і гірко що ми живемо в такому суспільстві !
На Панаса Мирного неповнолітній на електросамокаті збив 7-річну дівчинку
Дитину госпіталізували.
В дурних батьків цього малого треба конфіскувати квартиру ,продати її а за виручені гроші найняти розумних людей які будуть дурним батькам пояснювати що дурними бути це дорого
На Хмельниччині 13-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: травмувався неповнолітній пасажир
Мотоцикл під керуванням 13-річного хлопця зіткнувся з ВАЗом.
Дорослі, у вас клепки відсутні. Якого давати дитині керувати мотоциклом
В Хмельницькому 14-річний водій мопеда травмувався в ДТП
Неповнолітній водій не розминувся із автомобілем. Аварія сталась на вулиці Польовій.
На Хмельниччині 17-річний мотоцикліст потрапив до реанімації після ДТП
Аварія сталась поблизу Славути.
Знов, коли ж вас життя навчить на випадках з чужого життя.
У Хмельницькому на «зебрі» збили 12-річного велосипедиста (ВІДЕО)
На вулиці Романа Шухевич хлопчик потрапив під колеса Opel.
І що. Там. ..наказали велосипедиста. Чи звалюють на авто ??.яка буде справедлива кара. ..чи все ж таки по українські зроблять.
У Хмельницькому автівка збила жінок із дитиною та в’їхала у дерево
Дві жінки та трирічна дитина постраждали у ДТП на Молодіжній.
Та ну зле їй стало, це видумки , надіюсь поліція не лоханулася і вилучила реєстратор з відеозаписом їзди , у цій марці автомобіля він має бути вмонтований у дзеркало заднього виду
На Хмельниччині 13-річний хлопець потрапив до реанімації після падіння з електросамоката
Подія сталась у Мар’янівці Хмельницького району. Зараз підліток перебуває в міській дитячій лікарні.
Падіння на швидкості 40 км/год з самокату дорівнює падінню з четвертого поверху , а розвивають вони й набагато більшу швидкість. Думаємо, купуємо, лікуємо.
Смертельна аварія з мотоциклістом під Хмельницьким: що відомо про 15-річного Тимофія
Моторошна аварія трапилась неподалік Хмельницького. В ній загинув 15-річний Тимофій. Троє людей травмувались.
Аліна Рудь знов тупо. Бачив я смерть біля себе, і бачу її зараз майже щодня, хлопців шкода що гинуть щодня, водія цивільного шкода, який по своїй не розумності загубився і зараз немає можливості його забрати. А тих хто по глупості або щоб похизуватися гине? Ви їх ставите в один ряд? І вони для вас однакові?
Дитина у реанімації: у Старокостянтинові сталася ДТП за участі електросамоката
У Старокостянтинові 14-річний хлопець на електросамокаті збив 6-річного велосипедиста. Підліток перебуває в реанімації.
На Хмельниччині правоохоронці «замітали сліди» аварії, в якій загинув неповнолітній — ДБР
П’яний водій збив 17-річного велосипедиста у Понінці. За даними слідства, поліцейські допомагали приховати докази.
Боже, яке це горе для батьків, а вони ще сволочі хочуть відкупитися грошима, і поліція ще в цій трагедії допомагає !!! Таких поліцейських також садити за грати по всій строгості закону і не допускати в подальшому до служби!!! Сумно і гірко що ми живемо в такому суспільстві !