Залізничники відновили рух потягів від Кам’янця до Ларги

Залізничники відновили рух потягів від Кам’янця до Ларги
Фото зі сторінки Михайла Посітка
  • Потяги не курсували цим маршрутом впродовж 5 років. 

Залізничне сполучення між Хмельницьким та Ларгою не було доступне із 2020 року. Тоді у березні через коронавірус та карантин призупинили хід потягів. 

І лише через 3 роки залізничний рух знову поновили. Про це повідомив мер Кам’янця Михайло Посітко. 

— Потяг до Ларги відновлено. Міська влада та народний депутат Ігор Марчук неодноразово звертались до Укрзалізниці з проханням відновити сполучення. Дякуємо, що дослухались і віднайшли можливість, — написав Посітко. 

Відео дня

Залізничне сполучення "Кам'янець-Подільський - Ларга" відновлюється із 8 липня. Потяг №6385 курсуватиме щодня:

  • відправлення з Кам'янця-Подільського о 5:20. Прибуття в Ларгу о 6:20
  • потяг у зворотному напрямку №6384 відправлятиметься з Ларги щодня о 18:54
  • прибуття до Кам'янця о 19:54.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
  • Юрій Гончар

    вводять людей  в оману      нема  що  писати     то давай  придумаєм      галімі  дешеві  журналюги        ПОЗОР
  • Vladyslav UA

    Новини Хмельницького на vsim.ua чому заводите в оману??? Приміський потяг не курсував до Ларги з 18 березня 2020 через введення карантину.

    Втрачаєте довіру я Вам скажу...
  • Artem Ustinov

    Станція Ларга знаходиться на території України. В Чернівецькій області. Ні в яку Молдову цей поїзд не їздить

    Nataliy Kovtun reply Artem Ustinov

    Artem  Ustinov  там є пункт пропуску так ?
  • Lyudmyla Baranova

    З якого року і чому ?

keyboard_arrow_up