Зміни у транспортній мережі. На святкові дні пустили нові маршрутки на Озерну

Зміни у транспортній мережі. На святкові дні пустили нові маршрутки на Озерну
  • В управлінні транспорту і зв’язку повідомили, що новий маршрут №31, який йде до “Трьох ведмедів”, не прибутковий.
  • На найближчі дні його вирішили замінити на 29А і 49А, які мають забезпечити громадським транспортом жителів вулиці Кармелюка.

В останні дні 2017-ого року в Хмельницькому вступила в дію транспортна реформа. Хмельничани ще не встигли звикнути і вивчити нові маршрути руху, як посадовці внесли в систему деякі зміни.

Так, маршрутку №31, яку на багаторічні прохання жителів Кармелюка, запустили до лісу, відмінили. В управлінні транспорту і зв’язку кажуть - маршрут не приносить доходу. 31-ий ходив з Кармелюка по Панаса Мирного, Бандери, виходив на  Кам’янецьку, далі на Подільську,  Свободи і назад у тому ж напрямку. За кілька днів спостережень вирішили його зняти.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Eagle у Хмельницькому на Automoto.ua.

А щоб забезпечити жителів Кармелюка транспортом, пустили дві нові маршрутки 29А і 49А. Обидві йдуть від “Трьох ведмедів”, спускаються по Панаса Мирного, а на проспекті Миру розходяться: 29А йде по Старокостянтинівському шосе, а 49А - по Бандери.

  • 49А ходитиме: Кармелюка, Панаса Мирного, проспект Миру, Бандери, Кам'янецька, Толстого, Львівське шосе, Інститутська, Купріна, Красовського, Чорновола, Шевченка, Старокостянтинівське шосе, проспект Миру, Панаса Мирного, Кармелюка.
  • 29А ходитиме: Кармелюка, Панаса Мирного, проспект Миру, Старокостянтинівське шосе, Шевченка, Чорновола,Красовського,Купріна, Інститутська, Львівське шосе, Толстого, Кам'янецька, Бандери,проспект Миру, Панаса Мирного, Кармелюка.  

Зімни, за словами начальника управління транспорту і зв’язку Сергія Шепурева, тимчасові. 29А і 49А курсуватимуть тільки до 9 січня. Вже наступного тижня зміни в маршрутному сполученні із вулицею Кармелюка мають обговорити у владних кабінетах. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.  

Читайте також: хто возить хмельничан у новому році
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (23)
  • Denis Kimakovskiy
    29а та 49а це маршрут Бомба !

    Люди всі дуже раді та щасливі !

    Просим міську владу залишити його !
  • Олександр Крамар
    А 15-й тролейбус теж не прибутковий? Він постійно повний. Але його вже розділили на два. А якщо транспорт ходить рідко, то на нього звичайно, не розраховують. А це маршрут потрібний, особливо для тих, хто живе по Шевченка і прилеглих до неї вулицях. Та й не тільки. Інакше на ринок по Купріна, в Собор Андрія Первозванного добратись звідти більше нема чим. У нас же в центральній частині міста всі церкви московські. Гусельников постарався. А міська влада не дуже тим переймалась. А, як показують події за роки незалежності, особливо теперішні, вплив на душі людей має першочергове значення в країні.
  • Pan Włodek

    Ось іще хароше нововведення:

    http://opencity.in.ua/issueview?id=29363#r=UA68101

  • Nina Kornienko
    Все ж таки рано зняли маршрут, потрібно декілька місяців для того щоб промоніторити!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Погода зміниться: прогноз на 26 листопада для Хмельниччини 20:53 Графік відключень світла на 26 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:03 У Хмельницькому патрульні розшукали водіїв маршруток, які порушували ПДР (ВІДЕО) 19:32 У Хмельницькому завтра попрощаються із військовим Сергієм Рабошуком Від читача 12:37 Шахраї масово продають фальшиві водійські посвідчення від імені МВС у Telegram 19:01 На Хмельниччині затримали іноземку, яку роками розшукували за торгівлю дітьми 18:35 Планові відключення світла у Хмельницькому на 26 листопада (АДРЕСИ) 18:01 На щиті — військові з Хмельниччини: Гундич Роман, Ліневський Руслан, Підлипчук Ростислав, Поліщук Анатолій, Самойленко Олександр 17:36 Скільки заробляють медзаклади Хмельницького на оренді та хто займає найбільші площі 17:14 Робота від Хмельницького ТЦК та СП: які вакансії пропонують 16:48 Хмельничан просять не зливати жир у каналізацію: пояснили чому 16:14 У Хмельницькому попрощалися з 29-річним добровольцем Олегом Романюком 15:41 Курячі яйця дорожчають. Порівнюємо ціни у Хмельницькому 15:04 На Хмельниччині зросла кількість хворих на ГРВІ та COVID-19 14:36 Житель Хмельниччини загинув у ДТП з фурою на Вінниччині 14:01 У Хмельницькому попрощалися з воїном Сергієм Седзюхом: був єдиним сином і батьком двох дітей 13:18 1000 доларів за безкарність: на Хмельниччині затримали пʼяного водія 12:41 Де хмельничани шукають собі пару під час війни (ОПИТУВАННЯ) photo_camera 12:27 У Славуті на "зебрі" збили 31-річну жінку 11:53 Із ножем погрожував поліцейським: на Хмельниччині затримали чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up