“Пеніс чи краник?”: як відповідати на дорослі запитання дітей

“Пеніс чи краник?”: як відповідати на дорослі запитання дітей
Фото pixabay.com
  • Порно, пікантні запитання або дитяча мастурбація.
  • Із подібним стикаються чи не кожні батьки, адже діти хочуть знати й спробувати все.
  • Як реагувати, відповідати й пояснювати розповіла хмельницький сексолог Анна Свіровська.

Сексуальне виховання - один із головних пунктів у розвитку дітей. Хоч і більшість думає, що поняття передбачає тему сексу - це не так. Складається воно і з інших компонентів, які згодом відображаються на майбутньому дитини. Саме тому до статевого виховання, каже сексолог, слід підійти більш як відповідально. Що варто про це знати, читайте на нашому сайті.

Говорити на делікатні теми зі своїми дітьми - майже абсурд для людей старшого віку. Повелося так ще від дідів-прадідів. Результатом цього є ранні вагітності, непорозуміння між партнерами чи відсутність сексуального життя. 

Сучасне життя склалося дещо інакше. Сьогодні діти народжуються майже із телефоном у руках. Тож що таке секс чи порно знають раніше, ніж про це думають дорослі. Однак від цього приводів для розмови на гарячі теми у батьків стає не менше. Ба більше: поведінка чоловіка і жінки між собою теж залишає свій відбиток на сексуальному розвитку маля. Виходить, що статеве виховання - це не лише, пояснити дитині, що таке секс. Насправді, воно включає поняття гігієни, фізіології, особистісних кордонів і контрацепції. Не менш важливим у цьому є стосунки між мамою й татом, а також розмови з чадом на такі теми, як мастурбація чи порно. Все це має певний вплив на майбутнє життя дитини. Тому й підходити до таких питань варто серйозно. Про все це розповіла сексолог Анна Свіровська.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up